Krimi

V Tišnově měl útočit zeť postarších manželů, policie ho poslala do vazby

V Tišnově měl útočit zeť postarších manželů, policie ho poslala do vazby
Zdroj: TN.cz

Policisté od pondělního večera vyšetřují tragédii, která se odehrála v jednom z rodinný domů v Tišnově. Útočník tam sekerou a nožem zranil šest lidí. Podle informací televize Nova šlo o zetě postarších manželů, kteří v domě bydleli se synem a snahou.

Zranění už jsou po operaci. Nejhůř zvládají následky útoku oba senioři, kteří skončili v brněnské nemocnici na ARO. Stav ostatních je podle lékařů stabilizovaný a jedno z dětí už propustili domů. Příčina útoku je záhadou i pro policisty. Podle informací televize Nova měl útočit zeť staršího manželského páru.

Pár bydlel v rodinném domku společně se svým synech, snachou a dvěma dětmi. Útočník prošel celý dům a nikoho neušetřil. Policisté podezřelého z útoku zadrželi přímo na místě tragédie.

Související obsah

"Muže, kterého policisté zadrželi bezprostředně po činu, jsme obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Hrozí mu až dvacetiletý trest odnětí svobody, případně trest výjimečný. Obviněný je stíhán vazebně," uvedl ve středu policejní mluvčí Pavel Šváb.

Mluvčí dále uvedl, že muž nebyl pod vlivem drog ani alkoholu. Sám důvod útoku nedokázal do této chvíle nijak vysvětlit. Podle místních je obviněný otcem dvou dětí a nedávno se prý dozvěděl, že bude otcem potřetí. Sousedé navíc řekli, že šlo o naprosto bezproblémovou rodinu. 

Policie případ vyšetřuje od pondělního večera. Podívejte se na reportáž televize Nova:

Jan Houška, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz