OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Oblečte své děti do funkční merino vlny.

Zima je za rohem a je na čase našim dětem obléknout funkční oblečení z merino vlny.

Oblečení ze 100% merino vlny je známé především svojí skvělou termoregulací. Oblečení v zimě hřeje a v létě zase chladí. Vlákno merino vlny navíc udržuje tělesnou teplotu i tehdy, když je mokré. Nemusíte se tedy bát, že by děti prochladly v případě, že se zamokří či zpotí. Velkým benefitem je, že merino vlna je přírodní materiál, je antibakteriální a prodyšná. Pokud vaše děti trpí atopickým ekzémem, mělo by se merino oblečení stát nezbytnou součástí jejich šatníku.

Zdroj: Crawler CZ

​Díky skvělé termoregulaci nemusíte v zimě tolik řešit, kolik vrstev oblečení dětem obléknout. A už vůbec se nemusíte bát, že s funkčním merino oblečením budou vaše děti jako sněhuláci. Vrstev totiž stačí méně. Pokud jsou teploty nad 0°C, oblékejte jednu vrstvu silné merino vlny a na ni pak stačí obléknout svrchní (například softhellové) kalhoty a mikinu ze 100% merino teplákoviny, kterou v případě potřeby doplňte bundou.

Zdroj: Crawler CZ

​Pokud teploty klesnou pod bod mrazu doporučujeme zvolit spodní funkční vrstvu z tenké (celoroční) merino vlny, poté jako střední vrstvu zvolit silné merino a jako svrchní vrstvu zimní bundu a kalhoty anebo kombinézu. Nezapomínejte také na pokrývku hlavy, která dětem prochladne nejrychleji. Zvolit můžete několik typů kukel anebo čepic. Pamatujte ale, že každý z nás je jiný a je potřeba vědět, zda je vaše dítě zmrzlík anebo ne.

Zdroj: Crawler CZ

​Slyšeli jste také už o rostoucích velikostech? Děti občas rostou jako z vody a proto jsme naše střihy udělali jako třívelikostní (rostoucí), aby oblečení dětem déle vydrželo. Můžete tedy počítat s nadměrky a s tím, že merino úplet se na dítěti krásně přizpůsobí a natáhne. Nečekejte tedy, že by vám děti z našeho oblečení rychle vyrostly. Budete ho používat i další sezónu/sezóny!

Summa summarum, pokud se nechcete stále strachovat, zda je vašim dětem v zimě dostatečné teplo a zda budou mít celý den pohodlí, tak koupí funkčního oblečení z merino vlny nešlápnete vedle. Nebudete je muset tolik vrstvit, nemusíte se bát prochladnutí či ofouknutí a navíc vám oblečení dlouho vydrží.

Jeďte s námi na jedné vlně! Naši nabídku najdete na crawler-shop.cz

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz