Zahraničí

Zemřela hvězda seriálu M.A.S.H, herec zazářil i v muzikálu Horečka sobotní noci

Zemřela hvězda seriálu M.A.S.H, herec zazářil i v muzikálu Horečka sobotní noci
Zdroj: Profimedia

Ve věku 95 let minulý týden naposledy vydechl slavný herec Val Bisoglio, který zazářil například ve veleúspěšném seriálu z vojenského prostředí M.A.S.H. Filmoví diváci si mohou herce pamatovat také z Horečky sobotní noci, kde ztvárnil otce Johna Travolty.

Herec zemřel 18. října obklopen rodinnou ve svém domě v Los Olivos v americké Kalifornii. O nečekaném úmrtí informovala jeho manželka Bonnie, se kterou byl ženatý přes 25 let, upozornil portál Variety.

Bisaglio se narodil v roce 1927 v New Yorku, jeho rodiče byli italští imigranti, kteří do Spojených států odcestovali za lepším životem. Za svou více než 50letou hereckou kariéru ztvárnil nespočet filmových i televizních rolí.

Související obsah

​Mezi ty nejznámější patří například role seržanta Sala Pernelliho ve veleúspěšném televizním seriálu M.A.S.H. Filmoví diváci si herce mohou pamatovat ze slavného muzikálu Horečka sobotní noci, kde ztvárnil otce Johna Travolty. Naposledy se před filmovou kamerou objevil v seriálu Rodina Sopránů z roku 1999.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Izrael jako první země na světě uzavře kvůli omikronu své hranice

Izrael hodlá jako první země světa zakázat úderem nedělní půlnoci vstup všem cizincům kvůli nové mutaci koronaviru omikron. Izraelci vracející se domů budou muset do karantény, včetně těch očkovaných. Vláda vychází z předpokladu, že omikron se už rozšířil do většiny zemí. Nařízení má platit dva týdny, během nichž budou odborníci zjišťovat, jak účinné jsou proti potenciálně nebezpečnější mutaci covidové vakcíny.

Píše se na Deník.cz