Krimi

V Brně létaly do oken dlažební kostky. Mám popito, hájila se přistižená žena

V Brně létaly do oken dlažební kostky. Mám popito, hájila se přistižená žena
Zdroj: Profimedia

Brněnští strážnici v noci na neděli vyjížděli k restauraci v městské části Husovice, kde měly podle oznámení na tísňovou linku létat do oken dlažební kostky. Strážníci následně na místě zajistily ženu, která jim tvrdila, že má pouze trochu popito a za nic nemůže.

Na tísňovou linku brněnských strážníků se v noci ze soboty na neděli ozvala zjevně rozrušená žena, která prosila strážníky o pomoc. V pozadí bylo slyšet řinčení střepů, a protože nebylo zřejmé, co přesně se tam děje, operační středisko městské policie okamžitě na místo vyslalo dvě hlídky.

Po příjezdu strážníci kontaktovali 32letou ženu, která dle svědků házela dlažební kostky přímo do okna restaurace. "Žena se po příjezdu hlídek snažila z místa spěšně odejít a tvrdila, že se ničeho takového nedopustila. Připustila ale, že provozovnu navštívila, a že má trochu popito," informovala mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Související obsah

Podle svědků se žena rozhodla házet kostky proto, že měla dlouhodobé neshody s návštěvníky baru. Jedna ze servírek následně dodala, že dlažební kostka přistála těsně před barovým pultem, nikoho z hostů naštěstí ale nezasáhla. Incidentem ale došlo k rozbití čtyř skleněných okenních výplní.

"Přesnou výši škody nebylo v danou chvíli možné určit, podle personálu by však neměla přesáhnout hranici deseti tisíc korun. Podezření ze spáchání trestného činu přivolaní republikoví policisté vyloučili, majetkovým přestupkem se tak bude zabývat správní orgán," dodala Skřivánková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz