Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 28. října: Čekají vás hádky na domácí půdě

Horoskop na čtvrtek 28. října: Čekají vás hádky na domácí půdě
Zdroj: Getty Images

Merkur i Mars ve Vahách ve vás nyní vzbuzují velkou touhu po cestování. Hvězdná obloha věští názorové střety doma. Vyhýbejte se konfliktům a ustojíte to.

Beran

Budete se i nadále cítit čím dál jistější a resty budete mít pod kontrolou. O dnešním svátku se setkáváte s přáteli a jste společenští. Vzhledem k tomu, že chcete získat úžasné zprávy, měli byste dělat vše pro to, abyste byli co nejdříve hotoví s pracovními povinnostmi.

Býk

Dnes dělejte to, co považuje za správné. Je volno, tak toho využijte! Bavte se, stýkejte se s novými i starými přáteli během večera, noci a klidně i během nadcházejícího rána. Někdy si také musíte vyhodit z kopýtka. A pokud vás láká samota, pak si ji také užijte pěkně naplno.

Blíženci

Nový kolega pro vás bude zajímavým oříškem. Zatímco vy budete o státním svátku přemýšlet, co je zač, on bude přemýšlet právě tak o vás. Takže se budete mít navzájem plnou hlavu, což povede k tomu, že ani jeden nebudete mít pokojného spaní.

Rak

Pokud jste i o svátku v práci, tak dnes jenom velmi těžce snášíte různé drby na pracovišti. A co se vám odpouští ještě hůře, jsou případné netaktnosti ze strany vašich kolegů, nebo dokonce lidí z vašeho nejbližšího okolí. To není nic pro vaše cítění.

NOVINKA – VELKÝ TAROT 2022!
Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Bude vás dnes lákat vrátit se na místa, kde jste zažili opravdovou kolegiální spolupráci a radost z drobných úspěchů. To je výborný nápad! Znovu se setkat s lidmi, s nimiž se podílíte na krásných vzpomínkách, přinese elán, a ten vy potřebujete.

Panna

Vzpruhu do života vám může vnést váš miláček. Vadou na kráse zde však může být nevole vašeho zaměstnavatele, kterému se vaše nadšení pro soukromí nezamlouvá a raději by vás viděl dělat přesčasy u sebe ve firmě, což neberete a stávkujete.

Váhy

Dnes hvězdná obloha věští názorové střety, které domácí atmosféře ve druhé polovině dne určitě neprospějí. Pokuste se tedy volit kompromis a pak bude všechno mnohem snadnější, než myslíte. Hodně záleží i na vašem aktuálním výrazu.

Štír

Dostanete konečně pod kontrolu nějaké věci, které vám ještě před pár dny kalily úsměv, a vy tak budete konečně svobodnější. Zasloužíte si úspěch každým pádem, tak se mu rozhodně nebraňte, ať vám život rozzáří spokojenost a také čas na lásku.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Střelec

Budete bojovat s termíny, a protože nejste žádný zápasník, budou zpočátku válcovat ony vás. Teprve když na to zkusíte jít více takticky, začnou se věci vyvíjet k vašemu prospěchu, což si tedy rozhodně zasloužíte. Tak vytrvejte a neustupujte.

Kozoroh

I když je volno, čtvrtek si bude žádat vaše plné nasazení, protože jenom tehdy budete moci dostát všem svým závazkům, aniž byste museli později vysvětlovat, proč některé věci ještě nejsou hotové. Doma to pochopí, a pokud ne, zkuste jim to ještě dovysvětlit.

Vodnář

Merkur i Mars ve Vahách ve vás nyní vzbuzují velkou touhou po cestování. Naplánujte si služební cestu, a pokud se v práci zrovna nic nerýsuje, sbalte rodinu a vyrazte do dálek s ní. Můžete být také na těchto cestách osloveni náhlým tvůrčím vnuknutím.

Ryby

Doma budou mít pochopení pro vaše různé výstřelky, ale zase nepřepínejte jejich trpělivost! To by se vám totiž nemuselo vyplatit a vy byste si je pak museli velmi dlouho usmiřovat. Dobrá nálada je také zapotřebí, tak se na ni zkuste zaměřit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz