Krimi

Prodavačka v cukrárně požádala muže, aby si vzal respirátor. Praštil ji pěstí

Prodavačka v cukrárně požádala muže, aby si vzal respirátor. Praštil ji pěstí
Zdroj: Getty Images

Napadením skončil spor o respirátor v pražské cukrárně. Prodavačka údajně nechtěla dát muži chleba a požadovala, aby si nasadil respirátor. Muž ji za to praštil pěstí do obličeje.

Incident se stal v cukrárně na ulici V Horkách v pražských Nuslích. Muž měl chtít podle policie chleba, který mu prodavačka nechtěla dát a navíc požadovala, aby si nasadil respirátor. To muže rozčílilo a udeřil prodavačku pěstí do obličeje.

Vše přes výlohu viděla žena, která na místo přivolala projíždějící strážníky. Útočník mezitím z místa utekl. Žena, která přivolala hlídku, ale viděla, kam muž utíká a strážníky na místo poslala.

Související obsah

​Oznamovatelka pak s jedním z policistů poskytla napadené prodavačce první pomoc. Zraněná byla velmi rozrušená a stěžovala si na bolest na obličeji, kde měla podlitinu. Poté si ji vzali do péče záchranáři.

"Muž strážníkům sdělil důvod útoku, nedostal chleba a obsluha po něm požadovala respirátor. Ženu si převzali do péče záchranáři, útočníka šetří státní policie," sdělila pražská městská policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz