Macaulay Culkin

Obrovská proměna Kevina ze Sám doma! Fanoušky šokovalo, jak teď vypadá

Obrovská proměna Kevina ze Sám doma! Fanoušky šokovalo, jak teď vypadá
Macaulay Culkin ve filmu Sám doma Zdroj: profimedia.cz

Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin (41) šokoval své fanoušky. Po dlouhých letech, kdy jej trápily problémy a svým vzhledem šokoval, teď herec vypadá úplně jinak. Dokázal to na přehlídce módní značky Gucci v Los Angeles. Teď sklízí jednu pochvalu na svůj vzhled za druhou.

Na módní přehlídce společnosti Gucci v Los Angeles herec z filmu Sám doma ukázal, jak mu to teď sluší. Po dlouhých letech problémů s drogami Culkin teď vypadá rozhodně lépe.

Herec začal popíjet alkohol už jako dospívající, později se přidaly i drogy, na kterých byl několik let závislý. Na internetu se v minulosti objevily fotografie s propadlými lícními kostmi, což fanoušky šokovalo. Těžké chvíle prožíval také po rozchodu s herečkou Milou Kunis, se kterou byl devět let.

Související obsah

Culkin nedávno oslavil čtyřicáté narozeniny a vypadá to, že dal drogám definitivně sbohem.

"Hrál jsem si s ohněm. Na druhou stranu jsem nikdy nebyl na odvykačce. Nikdy jsem se takhle nemusel očišťovat. Byly časy, když jsem se musel zachránit já sám. Stalo se tak jednou, nebo dvakrát," promluvil o své závislosti v magazínu Esquire.

Související obsah

Herci se tento rok v dubnu narodil chlapec, kterého má s Brendou Songovou. Syna pojmenoval po své sestře Dakotě, která zemřela při tragické nehodě v roce 2008. Herec si zřejmě rodičovství užívá a vypadá lépe než kdy předtím.

Jak se herec proměnil z děsivého závisláka na drogách v pohledného muže, se podívejte na snímcích v galerii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz