Domácí

Tragédie u Olomouce: Hromadná nehoda skončila smrtí tří lidí

Hned tři lidské životy si vyžádala nedělní srážka čtyř vozidel na Olomoucku. Jeden člověk zemřel na místě, další dva později v nemocnici. Proč k nehodě došlo, policisté zjišťují.

Kriminalisté prošetřují okolnosti tragické hromadné nehody mezi Olomoucí a obcí Kožušany-Tážaly. Po 17. hodině se z neznámých důvodů srazily čtyři osobní automobily.

Jeden člověk zemřel přímo na místě, obětí je ale ve skutečnosti více. "V nemocnici svým zraněním podlehly ještě další dvě zúčastněné osoby," vysvětlila v pondělí policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Související obsah

​Kriminalisté případ zatím řeší jako usmrcení z nedbalosti, za což hrozí viníkovi jeden rok až šest let ve vězení. "Přesné příčiny, souvislosti a okolnosti stejně jako míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření," upozornila mluvčí s tím, že hmotnou škodu vyšetřovatelé předběžně odhadují na 400 tisíc korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz