Co nás čeká

Horoskop na středu 17. listopadu: Netrapte se maličkostmi

Horoskop na středu 17. listopadu: Netrapte se maličkostmi
Zdroj: Getty Images

Kvůli třenicím Jupitera s Venuší budete mít dnes sklon přehánět. Ale neměli byste se trápit maličkostmi. Venuše v Kozorohu se naopak snaží rodinnou atmosféru zjemnit.

Beran

Třenice Jupitera s Venuší jsou jasným ukazatelem pro přehánění, tudíž na ně udělejte dlouhý nos tím, že se budete držet zpátky. Jste velmi štědří a úžasně zábavní, takže rozhodně nepatříte mezi škarohlídy, kteří by narušovali pohodu rodinné atmosféry.

Býk

Ať už ve státní svátek zamíříte do sportovní haly nebo navštívíte aquapark, přijdete se svými ratolestmi na veselejší myšlenky. A jak víte, s úsměvem jde všechno líp! V práci se pak na vás navalí více práce, než budete moci zvládnout, ale dáte to.

Blíženci

Rodina a domácí atmosféra je v tomto období vaší Achillovou patou, takže nelze očekávat žádný šťastný aplaus. Ovšem s výjimkou vašich dětí! Ratolesti jsou totiž naopak jediným světlem, které může prozářit vaše rodinné hnízdečko, tak se mu nebraňte.

Rak

Dnes může docházet k určitému nepochopení mezi vámi a mužskými členy rodiny. Venuše v Kozorohu se ale snaží rodinnou atmosféru zjemnit. Se svými nejbližšími dokážete nalézt společnou notu, která vás bude všechny bavit.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Rozmazlete se o dnešním svátku dražším exotickým parfémem, ozdobnou skříňkou na šperky, lístky do divadla či na sportovní zápas. Nemůžete se stále věnovat jenom povinnostem, je třeba si udělat radost. A rozmazlovat ideálně můžete celou rodinku.

Panna

Svátek vám dává možnosti k tomu, abyste učinili radikální krok k finančnímu zajištění své budoucnosti. Na rodinný život a domov je kladen v tomto dni velký důraz, neměli byste proto zanedbat nic důležitého a raději podchyťte všechno, co můžete.

Váhy

Snažte se harmonizovat vaše vztahy s nejbližšími a hodně komunikujte, v tom je vaše síla! Svým způsobem řeči jste schopni zjemnit atmosféru a předejít tak nepříjemnostem, které vrcholí při nějakém početnějším rodinném setkání. Netrapte se maličkostmi.

Štír

Dnešek vám opět připomene, že odkládání věcí vede akorát k většímu stresu. Pusťte se proto dnes do nějakého restu, který vás stresuje již delší dobu, a stále si o něm říkáte, že se do něj pustíte až zítra. Těch zítřků už je najednou dost.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Neposedná mysl a nenechavé ruce vás vedou k tomu, abyste vymýšleli různá vylepšení jak pro domácnost, tak pro okolí vašeho domu. Dokážete stihnout mnoho domácích prací a dáte šanci svým šikovným prstům. Zkrátka a dobře, daří se vám vlastně po všech stránkách!

Kozoroh

V komunikaci jste maximálně vstřícní a aktivní a rovněž vaše zručnost dnes exceluje. Vyhýbáte se rodinným třenicím a snažíte se, aby žádné konflikty nenastávaly. Dá se říct, že jste teď mazlíčky rodiny, protože u vás každý nalezne hřejivé slovo.

Vodnář

Toužíte dnes po větším adrenalinu než po klidných podvečerech. A probírání rozmanitých témat či živější skupinová zábava, to je pro vás trefa do černého! Neváhejte si proto vyjít někam, kde to máte rádi a kde uspokojíte svou touhu po akčních věcech.

Ryby

Nad vodou vás může držet přátelství s osobou, ke které chováte naprostou důvěru. Jako vhodné se ukazuje, abyste ji teď častěji zvali na návštěvu. Zvláště pokud řešíte nějaké pracovní nebo vztahové potíže, pak si oba zasloužíte to správné rameno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz