OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Blýskněte se o Vánocích a darujte zlatý šperk

Přemýšlíte, jak o Vánocích potěšit ty nejbližší? Jestli toužíte opravdu zazářit, zvolte šperky LUXUR.

Lámete si hlavu s výběrem dárku pro přítelkyni či manželku? Krásným šperkem jí vždy uděláte radost. Výběrem klenotu ze sady navíc vyřešíte i starosti s narozeninami či výročím. Vánoce vyšperkujte náušnicemi, o narozeninách ji obdarujte přívěskem a při výročí překvapte prstenem.

Zdroj: PRETIS s.r.o.

​Chcete svou vyvolenou požádat o ruku? Překvapte ji letos o Vánocích nádherným zásnubním prstenem a její oči se rozzáří víc než ozdobený stromeček. Vybírat můžete z klasických i extravagantních modelů v bílém, žlutém i růžovém zlatě.

Nejhezčí vzpomínky na Vánoce máme obvykle spojené s maminkou. Nadělte jí pod stromeček něco stejně speciálního, jako je ona sama. Potěšte ji elegantní sadou náramku s náhrdelníkem, které bude ráda nosit (nejen) při zvláštních příležitostech.

Zdroj: PRETIS s.r.o.

​Přemýšlíte, čím obdarovat malou slečnu? Určitě se ráda kamarádkám pochlubí krásnými náušnicemi od Ježíška. Pro miminka pak máme náušnice se speciálním zapínáním typu brizura.

Ráda o Vánocích obdarujete i svoji nejlepší kamarádku? Elegantní náušnice nebo stylový přívěsek jí budou milou upomínkou společného přátelství. A pokud jste opravdu nerozlučná dvojka, můžete jí i sobě pořídit stejný náramek či prsten.

Všechny šperky pro vás dárkově zabalíme, aby pod stromečkem udělaly ještě větší radost.

Zdroj: PRETIS s.r.o.

​Netroufáte si šperk vybrat sami? Řešení je jednoduché. Věnujte dárkový poukaz a jediné, co musíte zvolit, je jeho hodnota.

Tradice české rodinné firmy Luxur sahá až do roku 1992. Zlaté šperky vyrábí mistři zlatníci z těch nejkvalitnějších materiálů. Moderní technologie, ale i zlaté české ručičky dávají vzniknout kvalitním šperkům, které se mohou dědit po celé generace.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz