Co nás čeká

Horoskop na neděli 21. listopadu: Planety vás dnes zablokují

Horoskop na neděli 21. listopadu: Planety vás dnes zablokují
Zdroj: Getty Images

V neděli věští Venuše s Jupiterem názorové střety, které přitíží rodinné atmosféře. Merkur i Mars ve Štíru nemají náladu na legrácky. Mohou vaši komunikaci s rodinou úplně zablokovat!

Beran

Venuše s Jupiterem věstí názorové střety, které rodinnému klimatu ve druhé polovině neděle určitě neprospívají. Pokud tedy máte s kým, vyrazte raději ven s přáteli a trochu si vyčistěte hlavu. Udělá vám to jedině dobře a vy budete spokojení, že se daří.

Býk

Udělat si něco dobrého na zub, by vás dnes mohlo motivovat k větší pečící akci. Není vyloučeno, že vás zláká už i vánoční pečení, protože advent už je koneckonců za dveřmi. I když zřejmě nebudete mít iluze, že by vám toto první cukroví zbylo.

Blíženci

Venkovní sportovní aktivity už budou komplikovanější, ale zabývat byste se mohli nějakými indoorovými aktivitami, které by vás společně rodinně sblížili, a ještě vám přinesly netradiční zážitky. Rutina nikomu neprospívá, tak ji na chvíli spolu změňte.

Rak

Nejraději byste dnes odcestovali do teplých krajin, což může být z mnoha důvodů komplikované, proto si zkuste udělat pohodu doma a uvidíte hned, jak vám spokojenost vlije novou energii do žil. Zasloužíte si užít trochu více akčních zážitků než dříve.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Hlavně dnes nezapomínat na děti! Faktem je, že vás nyní potřebují více než obvykle! Ať už se jedná o sdílení zájmů, nebo pomoc se školní výukou. Práci si sice možná nosíte pravidelně domů, ale dnes ji na chvilku odložte a věnujte se svým blízkým.

Panna

Merkur i Mars, oba ve Štíru, rozhodně nemají náladu na legrácky. Mohou vaši komunikaci s některým členem rodiny úplně zablokovat, uznáte, že je lepší tomu předejít? Buďte prostě více empatičtí a pokuste se předjímat potíže raději zavčasu.

Váhy

Hrát se vám bude ohromně jakákoliv kolektivní hra, jenom nesmíte mít příliš vysoké nároky na svoje spoluhráče. To by totiž potom nikoho, kdo rád hraje především rekreačně, nebavilo. Také byste dnes měli mrknout na větší úklid vaší domácnosti.

Štír

Blížící se advent ve vás může vyvolávat rozličné myšlenky a pokud se chcete trochu rozptýlit, vyrazte ven s vašimi blízkými nebo přáteli a nebojte se pro jednou trochu více odvázat. Však nemusíte být vždy doma před setměním. Potřebujete relax.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Někdo nový ve vaší rodině vám přinese spoustu témat k přemýšlení a vy tak dnes můžete být mírně zádumčiví. Nezapomínejte ale ani na svoje fyzično. Nějaké menší kondiční cvičení by vám udělalo jedině dobře a vy byste hned byli také v lepší pohodě.

Kozoroh

Můžete si dnes dělat starosti i kvůli věcem, které nemůžete ovlivnit, což není právě to nejlepší, co byste mohli dělat. Nebojte se být proto více fyzicky činní, protože si alespoň rozptýlíte chmury z čela a dokážete uvažovat více svěže a kreativně.

Vodnář

Dobrá pohoda bude ve vaší rodině dnes to hlavní, pro co budete ochotní na čas odložit pracovní resty a věnovat se plně vašim blízkým. Navíc se vám podaří dosáhnout pohody i díky vašemu protějšku, který se bude překonávat v tom, jak vás podporovat.

Ryby

Strávit můžete příjemný den především ve vašich rodinných kruzích. A pokud to máte ke svým blízkým daleko, pak se s nimi spojte alespoň online a nebojte se žádných velkých témat, dokážete si společně promluvit o čemkoliv, co bude právě zapotřebí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz