OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Měsíc do Vánoc. Jaké vánoční dárky budou trendy?

Letos více než kdy jindy platí to, že čím dříve zákazníci vánoční dárky nakoupí, tím lépe.

Kdo ještě nemá vánoční dárky vyřešené, neměl by to už více odkládat a vše pořídit do konce listopadu. „Pro hladké Vánoce a doručení bez komplikací doporučuji nakupovat do středy 15. prosince, ověřovat si u produktů skladovost a případně využít možnosti vyzvednutí v kamenné prodejně“, říká Tomáš Braverman z nákupního rádce Heureka.

Výrazné zdražování dopravy, problémy s kontejnery a prodloužení dodacích lhůt se na letošních Vánocích může podepsat. “Letos budeme čelit nedostatku některého sortimentu, a to nejen u elektroniky závislé na čipech, ale například také u herních konzolí. Problémem po celý rok byly grafické karty a jejich výrazné zdražení, v jiných segmentech se omezená dostupnost týkala například jízdních kol,“ upřesňuje Braverman.

Zdroj: PR Konektor s.r.o.

​​Nechte se inspirovat dárkovým rádcem

I když hitem letošních Vánoc budou technologie s označením smart, nemusíte se obávat navýšení rodinného rozpočtu. Dárky do pětistovky seženete na pár kliknutí. Muže potěší činky, bezdrátová sluchátka, přenosné reproduktory nebo nabíječky. Kutilům udělá radost nový kousek nářadí do jejich dílny. Chcete-li se tatínkovi finančně složit na hodnotnější dárek, vedle nešlápnete s oblíbeným domácím výčepním zařízením. Na Heurece během chvíle vyberete dárky zkrátka pro každého.

Podle průzkumu realizovaného nákupním rádcem Heureka, se nám nejlépe vybírají dárky pro děti. Tyto Vánoce neminete cíl, když těm menším vyberete cokoliv s motivem Tlapkové patroly. Dalšími jistými tipy jsou elektrokoloběžky, stavebnice Lego, stolní hry, nebo Pop It. Že netušíte, co to je? Smyslová hračka ulevující od stresu a úzkosti. Stačí si toto spojení vyheurekovat a objeví se vám nespočet tvarů a motivů. 

A nyní věčná otázka: Po čem ženy touží? Odpovědět na tuto otázku jednoduše není snadné, ovšem položme ji trochu jinak: Co by si žena, kterou chceme obdarovat, přála k Vánocům? Maminky, sestry, kamarádky a tchýně letos potěšíte dražším šperkem, epilátorem, čtečkou elektronických knih, chytrými hodinkami, domácí vinotékou, nebo třeba aroma difuzérem. 

Zdroj: PR Konektor s.r.o.

​​​​Vykročte cestou chytrého vyhledávání

Dárkovač přináší inspiraci, recenze reálných uživatelů, srovnání ověřených e-shopů a díky chytře zvoleným filtrům nabízí rychlý způsob výběru dárků pro celou rodinu včetně domácích mazlíčků, ale i pro přátele či kolegy. Vhodnými dárky v různých hodnotách se Heureka jen hemží. A nakoupíte-li přímo přes tlačítko koupit na Heurece, nemusíte se strachovat ohledně lhůty na vrácení zboží. V případě nerozbaleného dárku na to máte až 90 dní.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz