Domácí

Dálnici do Prahy uzavřela hromadná nehoda. Na místě přistál vrtulník

Dálnici D10 před příjezdem do Prahy uzavřela v sobotu ráno hromadná nehoda čtyř osobních automobilů. Ta se neobešla bez zranění, na místě přistál i záchranářský vrtulník. Co přesně se stalo, policie zjišťuje.

Nehoda se stala po sedmé hodině ráno mezi 9. a 10. kilometrem dálnice D10 ve směru od Turnova. Z neznámých důvodu se tu srazila čtyři vozidla. 

Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky. Po jejich příjezdu se naplno rozeběhly záchranné a vyprošťovací práce. Vzápětí  přistál vrtulník letecké záchranné služby. "Máme hlášenou jednu zraněnou osobu," oznámil mluvčí policie Pavel Truxa.

Související obsah

"Jeden středně těžce zraněný byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Motole. Další dvě osoby byly vyšetřeny a ponechány na místě," okomentovala výjezd mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová.

Ani v 8:20 ještě nebylo místo průjezdné a tvořily se dlouhé kolony. "Dálnice je stále uzavřená, každou chvíli by se ale měla otevírat," ubezpečil Truxa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz