Co nás čeká

Horoskop na úterý 23. listopadu: Nechte věcem volný průběh

Horoskop na úterý 23. listopadu: Nechte věcem volný průběh
Zdroj: Getty Images

Venuše v Kozorohu všechno změní, tak se nevzdávejte dopředu! Měli byste dnes chodit s hlavou vzpřímenou a s úsměvem na tváři. Hádky jsou zbytečné, vyhněte se jim!

Beran

Sice byste se dnes nejraději sbalili a vyrazili někam na túru, ale počasí k tomu nebude právě nakloněno. Zkuste tedy zauvažovat o nějakém náhradním programu. Co třeba vytáhnout vaše blízké někam za sportem, kde se pobavíte a utaháte společně?

Býk

Chování někoho z vašich blízkých pro vás bude stále záhadou a budete cítit určitou frustraci z toho, že nemáte moc nad jeho rozhodováním, protože byste si přáli, aby se choval docela jinak. Nesmíte vzdávat nic předem, Venuše v Kozorohu všechno změní.

Blíženci

Pokud vám odpoledne zbyde trochu času, vyrazte na nákupy. Koneckonců jsou věci, které byste měli nakoupit raději již před Vánocemi, ať to pak nemusíte řešit na poslední chvíli a přemýšlet nad tím, kde co sehnat, když už je vyprodáno.

Rak

Pozitivní přístup bude fungovat dobře v práci i ve vašich domácích kruzích. Úsměv funguje jako mnohem lepší stimulant než třeba různá antidepresiva. Usmívejte se proto dnes na všechny více a hned uvidíte příjemné reakce.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Někdo z vašich blízkých vás moc nepotěší změnami ve svém osobním životě, ale i tak budete mít pocit, že mu do toho stejně nemůžete příliš mluvit. Diplomacie bude vaše záchrana, protože hádky jsou po všech stránkách dost zbytečné.

Panna

Pokud budete mít chuť něco ve vašem životě změnit, měli byste s tím začít raději ihned, protože jinak to odložíte zase až napřesrok a budete stále tam, kde jste teď. Nutně se ale nemusíte do ničeho nutit, nechte věcem volný průběh a uvidíte.

Váhy

Doma vám bude někdo chodit na cukroví a vy získáte dojem, zda vám tak trochu netestuje nervy. Pokud se jednalo jenom o momentální chuť, nechte to být, ale pokud vám chodí ke krabicím jako do cukrárny, bude pak třeba zakročit mnohem razantněji.

Štír

Netrapte se dnes stále tím, jestli děláte dost. Nároky na vás mohou plynout především ze sociálních sítí, kde všichni sdílejí různá pozitiva, a vy pak můžete lehce dostat pocit, že něco děláte špatně nebo něčeho neděláte dost.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Překvapí vás pozitivně někdo ze starých přátel, kdo vás vytáhne za zajímavým dobrodružstvím, které byste tedy pár dní před začátkem adventu neočekávali. Ale bude to stát za to, tak se hlavně nezapomeňte vybavit fotoaparátem, ať máte také památku.

Kozoroh

Nejraději byste dnes nasedli do letadla a nabrali kurz někam do teplých krajin. Jenomže pokud to tak z nějakého důvodu není možné udělat, pak si zkuste alespoň doma připravit menší relaxační kúru. Dobrá je horká vana s příměsí soli nebo bylinek.

Vodnář

Někdo, kdo se tvářil jako váš kamarád, začne brát zpátečku. A vy nebudete vůbec tušit proč. Promluvte s ním, ať je mezi vámi jasno, protože by vás mrzelo, kdyby to hezké mezi vámi zmizelo jako pára nad hrncem. Dejte si načas s jistým úkolem v práci.

Ryby

Nebudete tušit, co byste už měli dělat více pro uspokojivé sousedské vztahy, protože už budete mít na svém zlepšovacím kontě opravdu hodně pokusů. Zvolte dnes tedy pro změnu ústupovou strategii a pokuste se omezit s nimi kontakt na maximum.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz