Zajímavosti

Jak zabránit usazování prachu v domácnosti? Žena sdílela snadný trik

Jak zabránit usazování prachu v domácnosti? Žena sdílela snadný trik
Ilustrační foto |

Málokdo má utírání prachu v oblibě. Žena na sociálních sítích proto sdílela geniální a jednoduchý trik, díky kterému udržíte různé povrchy lesklé a bez prachu.

Přestože mnozí lidé nutný úklid doma nesnáší, jsou i tací, kteří se v něm naprosto vyžívají. Manjeet často na tik toku pod uživatelským jménem @mrsjohalshome zveřejňuje nejrůznější rady a tipy, které se týkají právě úklidu.

V nedávném videu například vyjmenovala řadu způsobů, jak v domácnosti používá dětský olej. Ten je klíčový zejména při oprašování nejrůznějších povrchů. Vyleštila jím například stolní desku, svícny a použila jej také na lednici.

@mrsjohalshome

Baby oil uses ? #homecleaning #cleantok #asmr #cleanwithmemotivation #satisyingcleaning #asmrtiktoks #mrshinchhome #babyoil #hacklife

♬ ADCT - MORGAN

"Abyste zajistili, že povrchy nebudou mastné a lepkavé, je potřeba odstranit přebytečný olej hadříkem nebo kuchyňskou utěrkou," vysvětlila Manjeet.

Řadu lidí tento trik doslova nadchl. Velkou výhodou je, že dětský olej je snadno dostupný. Koupit jej totiž můžete v téměř každé prodejně potravin nebo drogerii.

Související obsah

"Nikdy by mě nenapadlo použít dětský olej," radovala se jedna z uživatelek tik toku. "Používám ho v koupelně na radiátor. Dodává mu krásný lesk," podělil se o svou zkušenost další člověk.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz