Zajímavosti

Věšíte prádlo správně? Většina lidí používá kolíčky špatně, tvrdí žena

Věšíte prádlo správně? Většina lidí používá kolíčky špatně, tvrdí žena
Zdroj: Getty Images

Hromada špinavého oblečení, které potřebuje vyprat. Kdo by neznal tuto situaci. I taková klasická domácí práce jako věšení prádla však může být uměním. Nyní totiž vyšlo najevo, že většina z nás používá kolíčky špatně a na šatech máme záhyby úplně zbytečně.

Vyprat a pověsit na šňůru. Jak jednoduché. Nyní se však ukazuje, že i tuto domácí práci dělá většina z nás špatně. Upozornila na to Kanaďanka, která na Tik Toku sdílela video, jak správně věšet mokré prádlo, aby se nám na něm neudělaly záhyby.


Namísto přehýbání oblečení přes šňůru stačí totiž kolíček zakotvit a prádlo pověsit níže. Kolíčky totiž mají malý otvor, který jim umožní pohodlně a pevně sedět na šňůře. Je to opravdu snadné. Díky tomu navíc nebude nutné většinu oblečení žehlit, protože na něm nebude zbytečný záhyb.

@xox_christinaaaa

Life hacks #lifehack #clothesline

original sound - Christina Byers


"Uvědomil si už někdo, že většina z nás věší vyprané prádlo na šňůru špatně?“ ptá se ve videu sdíleném na sociální síti Christina.

Související obsah


Navíc pokud před pověšením vypraného prádla pravidelně utíráte šňůry, abyste si byli jistí, že jsou čisté, díky tomuto triku vám práce odpadne.

Perete prádlo, i když nejste doma? Riskujete. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz