Co nás čeká

Horoskop na úterý 30. listopadu: Dnes radši nežertujte se šéfem

Horoskop na úterý 30. listopadu: Dnes radši nežertujte se šéfem
Zdroj: Getty Images

Mars ve Štíru dnes zkomplikuje dění na pracovišti. Nadřízení nebudou úplně v nejlepším rozmaru a vy uděláte nejlépe, když se jim vyhnete.

Beran

Jupiter v Rybách stále přináší jednu lukrativní příležitost za druhou. Pokud máte nedořešené závazky z minulosti, teď by se vám mohlo podařit konečně se jich zbavit. Dluhy dostanete na nulu, nebo je snížíte na přijatelnou částku, která vám dovolí klidně spát.

Býk

Na pracovišti se můžete blýsknout pouze tehdy, pokud si naberete rozumné množství úkolů. Všechno se vám zdá zajímavé a máte pocit, že vlastně ani nemusíte spát. Moudřejší bude tolik neutrácet, abyste následně nemuseli zachraňovat díru v rozpočtu.

Blíženci

Mars ve Štíru komplikuje dění na pracovišti. Nadřízení nejsou přátelsky naladění, proto si dobře rozmyslete, jakým tónem s nimi budete komunikovat. Profesionální přístup vás každopádně uchrání od zbytečných konfliktů. Všímejte si svého.

Rak

Vyhlížíte adventní čas a nemůžete se dočkat, jak si ho s rodinou užijete. Máte spoustu plánů, díky nimž hodláte prožít nezapomenutelné svátky. Díky vesmírným velikánům se vám skutečně může podařit odstřihnout od konzumu a naladit se na duševní klid.

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Hledáte spřízněnou duši? V tom případě vás vesmír láká na cestu za vzděláním. Rozšiřování obzorů vám do cesty postaví člověka, s nímž si budete mít co říci. Spojte příjemné s užitečným a přihlaste se na jazykový kurz nebo školení. Můžete jen získat.

Panna

Milé Panny, v závěru listopadu si dejte pozor na syndrom vyhoření. Snažíte si udělat náskok kvůli adventu, ale síly máte pouze jedny. Nezdravá životospráva v čele s vysokými dávkami kofeinu vás vyřadí z provozu, což se vám vůbec nehodí.

Váhy

Jupiterovým úkolem je vylepšit pracovní atmosféru na maximum. Podepíše se na intuici, díky níž neminete žádnou výhodnou nabídku k zisku. Nemějte strach trochu zariskovat, vesmírní vládci vás nenechají šlápnout vedle. Stačí naslouchat šestému smyslu.

Štír

Vnitřní radar Štírů ukáže, co všechno dokáže! A že toho umí skutečně hodně. V lásce vás navede na cestu k vášnivé noci a kariéra díky němu nabere strmou cestu vzhůru. Ani finance nezůstávají stranou. Dokonce se nabízí příležitost k zajímavé výhře.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Výkyvy nálad vám mohou nadělat pěknou neplechu v partnerství. Nejhorší to je v případě, kdy jste se teprve nedávno seznámili. Dotyčný protějšek se zakouká do vašeho zářícího úsměvu, ale za pár dní ho zpražíte svou žárlivostí. Nešlapte si po štěstí.

Kozoroh

Při nakupování dejte pozor na momentální nadšení. Kvůli němu byste si mohli pořídit svršky, které byste si za normálních okolností nekoupili. Totéž platí i při výběru dárků, kde se necháte umluvit ke zdánlivě výhodné koupi typu tři plus jedna zdarma.

Vodnář

Zaměřte se na řešení právních a úředních záležitostí. Do konce měsíce můžete vyřešit úkoly, k nimž vám jindy schází trpělivost i ostré lokty. Vesmírní hrdinové navíc slibují, že vám nikdo nebude házet klacky pod nohy. Nepromeškejte výhodné klima.

Ryby

Dodržte každý daný slib a nezapomeňte na důležitá výročí. Příbuzní jsou na to velice hákliví a mohli by vám mít dlouho za zlé, že jste na ně zapomněli. V práci i soukromí toho máte až nad hlavu, přesto by vám tento argument jako obhajoba nepomohl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz