Zahraničí

Dány přepadla sněhová bouře, nechali je přespat v IKEA

Zajímavou noc má za sebou zhruba třicítka lidí ze severu Dánska. Kvůli vydatné sněhové bouři se nemohli po nákupech dostat domů, tak je nechali přespat v obchodním domě IKEA.

Sněhová bouře ochromila oblast kolem města Aalborg, kde uvázly tři stovky cestujících na letišti. Zákazníci IKEA to měli pohodlnější. Personál je nechal v obchodě přespat na vystavených postelích a ještě jim ve čtvrtek ráno udělal snídani, informovala dánská média.

Během chvíle napadlo až 30 centimetrů sněhu a v obchodním domě zůstala skupina 25 zaměstnanců a zákazníků, kteří se nemohli dostat domů. O azyl požádalo i několik prodavačů ze sousedního hračkářství.

Související obsah

​"Sešli jsme se v kantýně, kde jsme dostali jídlo a pití a mohli jsme se tam dívat na televizi," popsal situaci jeden ze zákazníků.

Všichni poté přespali na vystavených postelích a rozkládacích pohovkách.

Ráno připravil personál ke snídani skořicové rolky a kávu. Počasí se umoudřilo a zákazníci mohli odjet. Zaměstnanci pak lůžka opatřili novým povlečením.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz