Domácí

Student v Pardubicích skočil z okna. Pak napadl strážníky, kteří ho chtěli ošetřit

Drama se odehrálo na vysokoškolských kolejích v Pardubicích. Ze čtvrtého patra tam v neděli brzy ráno vyskočil muž. Když se ho strážníci pokusili ošetřit, napadl je a chtěl utéct. Uklidnit se ho nepodařilo ani v nemocnici. Podle policie byl pod vlivem drog.

Začalo to telefonickým oznámením na tísňovou linku. Volala žena, že jí polonahý muž klepal nad ránem na okno. Hlídka jela na místo, sice už tam nikoho nenašla, ale za chvíli zahlédla kulhajícího muže ve vedlejší Bělehradské ulici.

Muž měl viditelně zlomený kotník a na několika místech měl také poraněnou ruku. Ukázalo se, že jde o pětadvacetiletého cizince, který byl podle strážníků ubytovaný na vysokoškolských kolejích. Podle policistů vyskočil z okna v mezipatře, a to z výšky asi devíti metrů.

Související obsah

Podle strážníků byl na drogách, což vysvětluje i jeho chování. Když ho hlídka uviděla, začal utíkat navzdory tomu, že byl vážně zraněný. Nespolupracoval, se strážníky se pral, stejně jako později se záchranáři v sanitce.

Klid nebyl ani v nemocnici během vyšetření. Strážníci na něj byli dva, studenta z Asie ale nedokázal nikdo uklidnit, takže operace musela být vzhledem k jeho drogovému deliriu posunutá. Co se v budově vysokoškolských kolejí v osudnou chvíli dělo, zatím jasné není.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz