Domácí

Z kolejí se ozývalo chrápání. Muže zachránili na poslední chvíli

O obrovském štěstí může hovořit 51letý cizinec, kterého takřka za minutu dvanáct zachránili pražští strážníci. Hlídka ho totiž objevila v kolejišti metra, a to díky tomu, že chrápal.

Hlídka pražských strážníků našla 51letého cizince v kolejišti ve stanici metra Vysočanská, když kontrolovala dodržování protiepidemických opatření.

"U branky oddělující nástupiště od kolejiště zaslechli strážníci podivné zvuky, které připomínaly chrčení nebo chrápání. Jeden člen hlídky šel prostor zkontrolovat a našel ležícího muže," popsali na facebooku pražští strážníci.

Související obsah

Podle městských policistů dotyčný do kolejiště spadl zřejmě kvůli zdravotním problémům, alkohol z něj totiž necítili. "Strážníci pak na nástupiště vynesli bezvládného muže, který dýchal, měl puls, ale nereagoval na podněty," doplnili příslušníci městské policie.

Muže si následně převzali do péče záchranáři, kteří jej transportovali na ARO do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz