Michaela Fialová

Drsná Michaela mluvila o vraždění zvířat, odpůrci se pomazali krví!

V areálu Mendelovy univerzity v Brně bylo v pondělí večer pořádně veselo. Přednášet sem totiž přijela nechvalně proslulá lovkyně zvířat Michaela Fialová. A ne všichni měli z jejího vystoupení radost.

Michaela Fialová je hodně aktivní na sociálních sítích, kde ochránce zvířat vytáčí k nepříčetnosti fotkami, na nichž pózuje s mrtvými zvířaty. A jak kdyby to nestačilo, některé exotické úlovky před objektivem i pojídá.

Proto není divu, že její pondělní tříhodinová přednáška v univerzitních prostorách v Brně nepřilákala jen budoucí myslivce a lesníky, kteří lov schvalují, ale právě i milovníky divoké přírody.

Zatímco v přednáškovém sále vládla podle reportéra TV NOVA uvolněná a přátelská atmosféra a publikum v zelených kamizolách skoro nepřetržitě tleskalo, před univerzitou to vypadalo úplně jinak.

Související obsah


Před budovou se totiž shromáždilo přibližně padesát odpůrců lovu a zabíjení zvířat pro zábavu. Demonstranti se pomazali umělou krví a zapalovali svíčky za zvířata, která Fialová zabila.


Po nějaké době se demonstrantům povedlo proniknout i přímo do budovy, kde lovkyně přednášela a personál vysoké školy si na pomoc zavolal policii, která protestující vyvedla zpátky ven. K přímému střetu mezi "lovci" a "nelovci" ovšem nakonec nedošlo.

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Vysmála se petici a zabíjí dál. ´Vražedkyně zvířat´ z Litoměřic ukázala další oběti

Brutální kuchyně: Česká lovkyně afrických zvířat se pochlubila, jak porcuje a peče lva

pez, Josef Svoboda, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz