Zajímavosti

Dara Rolins chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Vztah trvá už delší dobu

Dara Rolins chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Vztah trvá už delší dobu
Zdroj: Daniel Černovský, CNC / CNC / Profimedia

Dara Rolins (49) má vážný vztah s Pavlem Nedvědem (49). Od rozchodu s rapperem Rytmusem v roce 2018 byla zpěvačka ohledně svého milostného života tajemná jako hrad v Karpatech. S fotbalistou se ale mají natolik rádi, že mohli jít s pravdou ven. Lásku se jim dařilo tajit několik měsíců.

Po více než třech letech už fanoušci konečně vědí, pro koho bije srdce Dary Rolins. Zpěvačka se dala dohromady s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Pár tvoří už od léta, až doteď svůj vztah úspěšně tajili.

Informaci přinesl portál Super.cz. "Ano, je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii," řekla Dara webu s tím, že se nejedná o pouhý románek. Nedvěd působí jako viceprezident v turínském klubu Juventus, Rolins v Padově připravovala svou novou džínovou kolekci.

"Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií," doplnila zamilovaná zpěvačka.

Související obsah

Nedvěd je nejúspěšnějším českým fotbalistou všech dob. Dara tak padla do náruče někomu, kdo je na tom finančně lépe než ona sama. Nejspíš jí nevadí, že je Nedvěd stále ženatý s Ivanou Nedvědovou, s níž má dvě děti. Už spolu ale nežijí.

Fotbalista od roku 2019 tvořil pár s 26letou přítelkyní Lucií Anovčínovou, Dara si po rozchodu s Rytmusem nechávala jména milenců pro sebe.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz