Domácí

Poslední rozloučení s hercem Kolomazníkem z Pohádkáře. Divadlo zveřejnilo detaily

Poslední rozloučení s hercem Kolomazníkem z Pohádkáře. Divadlo zveřejnilo detaily
Zdroj: Západočeské divadlo v Chebu

Rozloučit se s hercem Tomášem Kolomazníkem a zavzpomínat na něj se chystají divadelníci z Chebu. Samotný smuteční obřad už proběhl v rodinném kruhu. Kolomazník podlehl před několika dny těžké nemoci.

Tomáš Kolomazník zemřel v noci z neděle na pondělí. Ve svých 44 letech podlehl dlouhé a těžké nemoci. Divadelníci ze Západočeského divadla v Chebu se proto s hercem plánují velkolepě rozloučit.

"V neděli 19. prosince se v 15 hodin společně sejdeme v hledišti chebského divadla a zavzpomínáme si na našeho kolegu, přítele a skvělého herce Tomáše Kolomazníka," informovalo chebské divadlo na facebooku.

Samotný smuteční obřad už totiž proběhl v nejužším rodinném kruhu. "Tomáš jako milovník přírody a všeho přirozeného si nepřál žádné obřadní formality, projevy a tryzny," doplnilo divadlo.

Divadelníci proto zvou fanoušky, aby se s hercem přišli také rozloučit a zavzpomínat si. "V neděli tedy přijďte, prosím bez kravat, černých obleků a závojů – poslechnout si oblíbenou Tomášovu muziku a připomenout si jeho nejlepší herecké výkony. Na památku milého přítele a dobrého člověka si pak můžeme společně připít pod širým nebem," napsali.

Související obsah

Kolomazník si zahrál například ve filmu Pohádkář. Objevil se také v epizodách seriálu Atentát, Život na zámku, Rapl nebo Mordparta. Jeho kariéra však byla spjatá především s divadlem. Od roku 2010 působil právě v Západočeském divadle v Chebu, kde ztvárnil třeba Demetria ve Snu noci svatojánské či Alexandra Veršinina ve Třech sestrách.

Jeho angažmá v tomto divadle skončilo po pěti letech, kdy odešel kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům. S chebským divadlem však dále spolupracoval jako host.

Připomeňte si Kolomazníkovu roli ve filmu Pohádkář:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz