Krimi

Při požáru rodinného domu zemřel člověk. Policie netuší, kdo to je

Při požáru rodinného domu zemřel člověk. Policie netuší, kdo to je
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Policie se zabývá nedělním požárem rodinného domu v Hukvaldech na Frýdecko-Místecku. Hořet začalo krátce po poledni, uvnitř budovy byl tou dobou nejméně jeden člověk. Když ho hasiči našli, byl už ale po smrti. Jméno oběti vyšetřovatelé zatím nezjistili.

Nedělní požár domu v Hukvaldech má oběť, informovali krajští hasiči. Na místo vyjížděly krátce před 13. hodinou čtyři jednotky z řad profesionálů i dobrovolníků.

"Hasiči k likvidaci požáru použili čtyři vodní proudy, pomocí kterých se jim požár podařilo dostat pod kontrolu během hodiny. Další necelé dvě hodiny jim trvala celková likvidace, protože museli rozebrat střechu a další stavební konstrukce domu, aby se dostali ke všem skrytým ohniskům," informoval mluvčí hasičů Lukáš Popp.

Související obsah

​Požár se sice podařilo dostat pod kontrolu, během zásahu ale hasiči objevili v budově tělo. "Z domu vynesli jednu osobu, která nejevila známky života," vysvětlil mluvčí. "Její zranění při požáru byla neslučitelná se životem," dodal.

Kdo je obětí požáru, vyšetřovatelé zatím netuší. "Policisté do dnešního dne zajišťovali místo požáru a po vychladnutí budou nyní na místě probíhat procesní úkony za přítomnosti kriminalistů, specialistů a soudního lékaře. Kriminalisté budou provádět úkony ke zjištění totožnosti zemřelé osoby. Okolnosti a příčiny požáru budou předmětem dalšího prověřování," sdělila v pondělí policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz