Covid-19

Etzler poslal z nemocnice nový vzkaz. Mluví o tom, že se mu splnil velký sen

Etzler poslal z nemocnice nový vzkaz. Mluví o tom, že se mu splnil velký sen
Miroslav Etzler Zdroj: archiv M. Etzlera

Herec oblíbených seriálů televize Nova Miroslav Etzler stále bojuje v nemocnici s covidem-19. V neděli poslal fanouškům na sociálních sítích nový vzkaz, ve kterém se svěřuje, že se mu splnil jeden z jeho velkých snů.

I přes to, že stále leží na JIP a neobejde se bez kyslíkové masky, oblíbeného herce Miroslava Etzlera neopouští humor. V neděli poslal na sociálních sítích přímo z nemocničního lůžka svým fanouškům nový vzkaz, ve kterém zavtipkoval i o sestřičkách ve sprše. 

"Vždy byl můj sen být se třemi sestřičkami ve sprše. Dnes se to povedlo. Sprcha bez kyslíku. Nic horšího jsem snad nezažil. Na pokoj mě dovezly ani nevím jak. V nemocnici v České Lípě nemají sestřičky. Mají tady anděly. Andílky," svěřil se herec na instagramu.

Související obsah

​Etzler leží na covidovém oddělení v českolipské nemocnici, kam byl převezen už v půlce listopadu. Herec už dříve poděkoval zdravotnickému personálu za jejich péči a profesionalitu. Nyní svá slova opět zopakoval. "Nevím jak jim děkovat. A taky tady jsou vojáci. Jsou skvělí, slušní a přátelští. Vím, že jsem tady kvůli své blbosti. A Vy takhle slušně. Děkuji Vám, děkuji za lásku, pokoru, slušnost a vysokou profesionalitu. Vím, jak moc to musí být náročné. Děkuji. A moc se omlouvám, pořád nemám sílu odpovídat," píše Etzler.

Herec se během své hospitalizace stal také terčem útoků, jelikož není očkovaný a po své zkušenosti s nemocí tvrdí, že je to jedna z největších chyb, kterou udělal. "Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to," napsal už dříve.

Někteří lidé však hvězdě seriálů Ordinace v růžové zahradě a Pojišťovna štěstí nevěří a psali, že nemoc za peníze jen předstírá. Jiní ho prý viděli před nástupem do nemocnice kouřit.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz