Krimi

Opilá ujížděla v autě policii. Hlídku pak měla zkoušet podplatit

Opilá ujížděla v autě policii. Hlídku pak měla zkoušet podplatit
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Policisty na Břeclavsku v pondělí v noci překvapilo zaparkované auto uprostřed silnice. Žena, která v něm seděla, se následně policistům pokusila ujet a po nevydařeném útěku se je ještě měla snažit uplatit.

Nevšední pohled zaujal policejní hlídku na Břeclavsku. Pár minut před půlnocí na úterý na ně uprostřed silnice čekalo zastavené, ale nastartované auto. Automobil se však policistům nepodařilo pořádně prohlédnout, protože začal ujíždět.

Za volantem seděla starší žena, která myšlenkou na policejní kontrolu nebyla vůbec nadšená. "Po krátkém pronásledování přece jen ujíždění vzdala, ale ani poté nebyla s ženou v autě rozumná řeč. Zjevně podnapilá řidička se totiž bezdůvodně odmítala podrobit zkouškám na alkohol i na drogy. Korunu všemu pak nasadila, když se policisty snažila opakovaně obměkčit nabídkou úplatku," uvedl mluvčí police Petr Vala.

Související obsah

​Zadržená žena následně nadýchala přes dvě promile. Troufalé řidičce tak hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi z důvodu řízení v opilosti a podplácení.

luk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz