Zajímavosti

Astrologická předpověď na rok 2022 pro Česko! Přijdou konečně dobré zprávy?

Astrologická předpověď na rok 2022 pro Česko! Přijdou konečně dobré zprávy?
Zdroj: Getty Images

Roky 2020 a 2021 přinesly nejen do Česka velmi náročné období. Zlepší se konečně situace v roce 2022? To se ve své astrologické předpovědi pokusil přiblížit astrolog Richard Stříbrný.

"Tak těžké časy, jako byly poslední dva roky, podle mého už v roce 2022 nepřijdou," myslí si uznávaný astrolog Richard Stříbrný, jehož celou předpověď najdete zde. Podle něj se v letošním roce narodí lidé, kteří se budou pokoušet propojit vědu a umění, duchovno či filozofii.

Zároveň lze prý očekávat boj mezi kryptoměnami a tradičními měnami. "V prvním čtvrtletí lze očekávat také velké výkyvy na trzích," predikuje Stříbrný. Podle něj mohou krachovat společnosti a banky, které budou sázet na kryptoměny. 

Související obsah

​Nejdůležitější okamžik pro Česko má být podle planet neděle 20. března, kdy Slunce přechází do znamení Berana. "Celá země dostane nový impuls. Rok bude pod vládou Merkuru, takže se bude hojně investovat do vzdělání a medicíny. Vliv premiéra na dění v české kotlině by měl být pozitivní," odhaduje podle postavení planet astrolog.

Proti předchozímu roku má být rok 2022 spíše harmonický. "Celkově to není nijak katastrofický rok pro Česko. Ale proticovidové restrikce budou stále na talíři. Tlaky covidu nejsou z astrologického hlediska naznačeny tak intenzivně, jako tomu bylo doposud," předpokládá Stříbrný.

"Neptun, pán virů, není v létě špatně postavený. Lidé budou pravděpodobně s chutí cestovat. Na podzim je to horší, tam je Neptun v osmém domě v Rybách, takže může opět vypuknout epidemie respiračních chorob. Buď může přijít nový virus, nebo se ten starý zmátoří," varuje.

Související obsah

​Astrolog navíc doporučuje, aby se lidé nenechali rozhodit zdražováním. "Spíše je potřeba víc pracovat, řešit své problémy a jít vpřed," radí astrolog. "Velkým tématem bude letos, jak vyvážit energetiku a ceny energií. Boje budou velké. Česko by to mělo zvládnout se ctí," myslí si a dodává, že řešit se to bude vlivem přechodu Saturnu přes Uran celkem třikrát, a to hlavně v dubnu, červenci a pak příštím lednu.

Jaké nás letos čeká počasí? "Podle planet je můj odhad, že tento rok nebude bůhvíjak horký, ale přece jen teplejší než minulý rok. Zima bude vlhká a studená, jak ukazuje chladná Panna a Merkur v chladném Kozorohu, v lednu by měly přijít prudké vichry. Léto by mělo být tentokrát teplejší než loni," odhaduje astrolog.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz