Co nás čeká

Horoskop na sobotu 15. ledna: Planety dnes probudí vaše city

Horoskop na sobotu 15. ledna: Planety dnes probudí vaše city
Zdroj: Getty Images

Venuše v Kozorohu vám do cesty posílá někoho, kdo probudí vaše city. Jen se nebojte chytit příležitost za pačesy a nebuďte líní ze sebe dostat maximum.

Beran

Víkend je tady, zbytečně jej neprolenošte a přivstaňte si již brzo ráno. Pusťte se do věcí, které stále odkládáte na lepší chvíle. Nebudou lepší chvíle než dnes a teď. Pusťte se do nich po hlavě a budete mít ještě dlouho radost z jejich dokončení.

Býk

Dnešek je ideální čas na společné chvíle s rodinou. Uvařte jídlo o několika chodech a hovořte o věcech, které se vám přihodily v tomto týdnu. Budete překvapeni, kolik věcí se prozradí při dobrém sobotním obědě. Nejen láska, ale i důvěra prochází žaludkem.

Blíženci

Nedaří se vám navázat na staré události, protože již nehrají vůbec žádnou roli ve vašem životě. Jen vy na nich ze sentimentu lpíte, a tím si způsobujete zbytečnou bolest. Budoucnost vám přenáší mnohé radostné chvíle, tak se konečně odpíchněte z místa.

Rak

Zklamání v citech z vás mohlo udělat člověka s tvrdší slupkou, ale uvnitř jste pořád ten cíťa, co potřebuje láskyplný vztah. Netvařte se kvůli starým ranám na okolí jako kakabus. Venuše v Kozorohu vám do cesty posílá někoho, kdo probudí vaše city.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

Přišel ten správný čas, kdy se konečně můžete zavřít doma u zrcadla a povést veškeré údržbové nutnosti. Manikúra, pedikúra, peeling, pleťová maska a dlouhá horká koupel je to, co tak dlouho potřebujete, abyste se cítili zase svěží a s chutí do života.

Panna

Nezapomeňte obvolat všechny známé, kterým již dlouho slibujete setkání. Dnešek bude báječně nabitý pozitivní energií, která vás potěší na duši. Nezapomeňte se usmívat i na neznámé lidi, protože i mezi nimi bude dnes zajímavé setkání, které vám něco přinese.

Váhy

Lidé ve vašem okolí se zdají být nepoučitelní a nezachráníte je, i když byste strašně moc chtěli. Oni nechtějí. Myslí si, že jejich cesta ze srázu je ta pravá. Budete muset je nechat spadnout a pochopit, že ze srázu se neleze. Dnes jim v tom nezabráníte.

Štír

Venuše podporuje vaše znamení a vy se nemusíte ničeho bát. Jisté setkání vás může děsit, ale dotyčná osoba je vám otevřena více, než si myslíte. Chce to jen trochu více vzájemného pochopení na obou stranách. Rozhovor vám jistě pomůže.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Někomu připadáte jako velmi zajímavá bytost, se kterou by si rád pokecal, ale brání mu v tom okolnosti. Někteří lidé se nejsou schopni přehoupnout přes odlišné politické názory a staví na nich úplně všechno. Bohužel. Je to jejich ztráta, nikoliv vaše.

Kozoroh

Nějaká osoba vás považuje za svého soka/sokyni v lásce. Vám to sice připadá naprosto absurdní, ale jsou lidé, kteří nechápou, že opačná pohlaví spolu mohou hovořit jen tak. Zasmějte se dotyčnému, nic víc s jeho žárlivostí neuděláte.

Vodnář

Vaše osobnost může být napadána okolím kvůli vašim nekompromisním postojům a názorům. Neslevujte ze svých zásad, protože umíte nastolit rovnováhu mezi vámi a ostatními. Jen někteří ještě nedospěli, aby pochopili, že silná osobnost nemusí být diktátor.

Ryby

Sobota vám hraje do karet. Události se seběhnou velmi rychle a Jupiter ve vašem znamení vás posune tam, kde chcete být. Jen se nebojte chytit příležitost za pačesy a nebuďte líní ze sebe dostat maximum. Nakonec budete spokojení a válet se můžete i kdykoliv jindy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz