Zajímavosti

Boj o přežití, vypětí sil a velké drama. Survivora sledujte už dnes na Voyo

Nejdrsnější reality show současnosti je konečně tu. Soutěžící se utkají o výhru dva a půl milionu korun v nehostinných podmínkách tropické džungle. Už dnes můžete sledovat souboj dvou kmenů na portálu Voyo.

Aby soutěžící přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítěze čekat pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun.

Show Survivor se sice natáčí v ráji Dominikánské republiky, luxusní resort ale na diváky ani účastníky nečeká. Oba týmy budou v části, kde je téměř nedotčená příroda, a nezbyde jim nic jiného, než si na místě vše vybudovat. Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. 

Všichni soutěžící byli podrobeni kamerovým zkouškám a také fyzickým, psychickým i lékařským testům. Z tisíců přihlášených byli vybráni jen ti praví pro reality show Survivor. Soutěžící si s sebou mohli vzít pouze pár kusů oblečení, boty a ponožky. Vše ostatní budou mít možnost vyhrát v průběhu soutěže.

Související obsah

Bojují proti sobě dva kmeny MAO a AZUA. Součástí týmu MAO budou známé tváře. Diváci tak v tomto týmu uvidí Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Chili, Barboru Jánovou, Matěje Paprčiaka, Daniela "GoGo" Štraucha, Xéniu Gregušovou, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzabu a Veroniku Havlikovou.

​​Přestože v tomto kmenu jsou známé tváře, oba týmy budou mít totožné podmínky soutěže. Účastníci si musí všechno vybojovat a postavit sami.

V kmenu AZUA se seznámíte s lidmi, jako jste vy! Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmaříková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

​Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma Xtra.

Sledujte Survivora už dnes večer 17. ledna na portálu Voyo a v úterý 18. ledna ve 20:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz