Zahraničí

Královna Alžběta je zoufalá, tvrdí expertka. Zklamat ji měla rodina

Královna Alžběta je zoufalá, tvrdí expertka. Zklamat ji měla rodina
Královna Alžběta II. Zdroj: Profimedia

Královnu Alžbětu II. mělo v posledních týdnech zklamat několik členů rodiny. Podle expertky na královskou rodinu Jennie Bondové má být zoufalá hlavně ze situace okolo jejího syna prince Andrewa. Tomu vzala nedávno vojenské i královské tituly.

Syn královny princ Andrew musí kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování před soud. Přišel proto o královské i vojenské tituly. Podle expertky na královskou rodinu Jennie Bondové je z toho Alžběta II. zoufalá. Řekla to pro portál OK! Magazine.

Starosti jí údajně dělá i její vnuk Harry, který k návratu do Spojeného království vyžaduje ochranku. V případě, že ji nedostane, vyhrožuje britské vládě žalobou.

"Všichni teď při debaklu s Andrewem litují královnu, myslím ale, že se teď aspoň s Harrym dostali na stejnou úroveň. Zazníval argument, že pokud Harry přišel o tituly, měla by jich královna zbavit i Andrewa," řekla Bondová. Podle informací deníku The Mirror se měl Andrew po odebrání titulů rozplakat.

Související obsah

"Myslím, že teď zoufale zvedá ruce kvůli dětem i některým vnoučatům," prohlásila expertka. Vzhledem k tomu, že princ Harry nyní nemá ochranku, měl by o ni podle Bondové přijít i Andrew. "Harry se ale o sebe musí postarat. Sám si tento život vybral," dodala.

Prince Andrewa obvinila ze sexuálního zneužití Virginia Giuffreová. K tomu mělo dojít, když jí bylo 17 let. Nyní má kvůli tomu Andrew stanout před soudem v New Yorku. Dívku mu měl zprostředkovat finančník Jeffrey Epstein.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz