Zajímavosti

Terminátor Schwarzenegger naboural. Žena, se kterou se srazil, je v nemocnici

Bývalý guvernér Kalifornie a herec Arnold Schwarzenegger, který se proslavil například rolí Terminátora, v pátek havaroval v losangeleské čtvrti Brentwood. Schwarzenegger by měl být v pořádku, zraněná je ale řidička auta, se kterým se hercovo SUV srazilo.

Bývalý guvernér Kalifornie ve středu naboural své SUV v losangeleském Brentwoodu. Při nehodě se zranila řidička auta, do kterého slavný herec narazil. Schwarzenegger má být v pořádku. Podle portálu TMZ nehodu způsobil on.

Řidičku červené Toyoty Prius musela záchranka odvézt do nemocnice. Podle TMZ totiž prudce krvácela z hlavy. Schwarzenegger má být z nehody otřesený a ženu chce navštívit a zjistit, jak na tom je.

Související obsah

Do auta mělo hercovo SUV narazit ve chvíli, kdy se řidička se svým vozem zrovna otáčela. Schwarzeneggerovo auto mělo červenému hybridu přejet přes kapotu a následně narazit do zaparkovaného Porsche Cayenne. 

Podle zdrojů TMZ Schwarzenegger zatáčel při nehodě doleva na červenou. Kalifornská policie to ale nepotvrdila a nehodu vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz