Zajímavosti

Hvězda Ulice potvrdila rozchod se slovenským rapperem. Sama nezůstala

Hvězda Ulice potvrdila rozchod se slovenským rapperem. Sama nezůstala
Anna Kadeřávková Zdroj: Profimedia

Herečka Anna Kadeřávková, kterou si fanoušci mohou pamatovat jako Rozinu z nekonečného seriálu Ulice, se rozešla s přítelem. Vztah se slovenským rapperem Jánem Strapcem alias Strapem skončil už v létě loňského roku. Krásná blondýnka však oficiálně rozchod potvrdila až nyní na sociální síti.

Se Strapem tvořila Kadeřávková pár tři roky. Ve středu však na svůj instagram herečka přidala symbolickou fotku ze stěhování. "Tenhle post jsem chtěla přidat už hodně dávno, ale nebyla jsem si jistá. Ani nevím čím. Prostě jsem necítila potřebu veřejně informovat o tom, co se mi v osobním životě dělo a děje," začala Anička.

Nakonec kápla božskou a oficiálně přiznala, že se slovenským rapperem už dávno pár netvoří. "Asi jste sami pochopili, že spolu s koncem léta skončil i můj tehdejší vztah s Janym. Díky, že jste respektovali můj postoj, ve kterém jsem se k tomu nechtěla mimo rodinu a přátele vyjadřovat. Cítím to tak stále, ale protože se i po tak dlouhé době opakovaně ptáte vy i novináři, což je značně nepříjemné pro nás všechny, chtěla jsem vám odpovědět a pozastavit tak jakékoliv další otázky nebo domněnky," doplnila Kadeřávková.

Bývalému partnerovi však přeje jen to nejlepší. "Věřím, že nám budete fandit dál, každému zvlášť, i když jsme už každý sám za sebe na své vlastní cestě, která, věřím, nám oběma povede krásným směrem a ke štěstí, které nám oběma ze srdce přeji," uzavřela.

Herečka, kterou si diváci mohou pamatovat jako Rozinu ze seriálu Ulice, však sama nezůstala. Na sociálních sítích totiž sdílela příspěvky z dovolené v exotice, na kterých se tulí k neznámému chlapci.

Související obsah

Fanoušci i média spekulují, že jde o slovenského youtubera Daniela Štraucha známého po přezdívkou GoGoManTV. Ten se v současné době účastní reality show TV Nova Survivor v Dominikánské republice. Ani jeden z dvojice však vztah zatím oficiálně nepotvrdil.

Kadeřávková hrála dlouhá léta v Ulici. Podívejte se, jak šel čas se seriálovou Rozinou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz