Zahraničí

Strach o život slovenského zpěváka. Řev a modlitby na palubě letadla

Strach o život slovenského zpěváka. Řev a modlitby na palubě letadla
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Cestování letadlem se povětšinou obejde bez problémů, neplatí to však vždy. Přesvědčil se o tom i slovenský zpěvák David Key. Na cestě z Moskvy se totiž on i jeho spolucestující báli o život.

Mladý zpěvák David Key je rozhodně ostřílený cestovatel. "Létal jsem už mockrát a miluju to. To, co se ale začalo dít při přistávání nad Vídní, jsem ještě nikdy nezažil," řekl v rozhovoru pro portál topky.sk.

Nad rakouskou metropolí se totiž letadlo, které mířilo z Moskvy, dostalo do silné turbulence. Podle zpěváka byla natolik silná, že dokonce na krátkou chvíli vyřadila motory. Mezi pasažéry vypukla obrovská panika.

Související obsah

​"Lidé začali křičet. Pán vedle mě se začal modlit. Letušky se nás snažily uklidnit, ale viděl jsem na nich, že i ony jsou překvapené. Možná kdybych neviděl, jak se bojí letušky, snášel bych to lépe," popsal muzikant situaci na palubě letadla.

Letadlo však naštěstí cestu úspěšně zvládlo a bez potíží přistálo na letišti Schwechat. "Chvíli nám všem trvalo, než jsme se vzpamatovali a uvědomili si, že je konečně po všem a můžeme letadlo opustit," zakončil svůj příběh Key. Dodal, že doufá, že něčím podobným si už nikdy neprojde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz