Zajímavosti

Velká rána pro kmen MAO. Ze Survivoru odstoupí kvůli zdraví další hvězda

Červený tým se bude muset v příštím dílu reality show Survivor vypořádat s další ránou. Po odstoupení Vojty Drahokoupila ze zdravotních důvodů odejde další důležitý článek týmu.

V úterní epizodě čeká červený tým další nemilé loučení. Kvůli zdravotním obtížím musí show opustit MMA zápasník Gábor Boráros. Jeho odchod ponesou všichni spolubojovníci velmi těžce.

"Gábor odstupuje ze show kvůli problémům s kolenem, které ho trápily už v rámci jeho MMA kariéry. Souboje v show a podmínky, ve kterých soutěžící na ostrově žijí, jsou extrémně náročné. Všichni soutěžící v případě, že je trápí zdravotní problémy, procházejí zdravotními kontrolami u lékařů, kteří dohlížejí na průběh soubojů," popsal PR koordinátor Survivoru Vojtěch Boháček.

Související obsah

​Tyto prohlídky absolvoval právě i Gábor. "Po lékařských vyšetřeních a magnetické rezonanci kolene doktoři Gáborovi zakázali nadále pokračovat v soutěži a po příjezdu na Slovensko mu doporučili operaci," doplnil Boháček.

A není to první oslabení, které se týmu od začátku reality show událo. Jako první odstoupil kvůli psychickým potížím Drahokoupil, nyní odstupuje Gábor, a navíc zdravotní komplikace začnou i Nathanovi. Jak tohle dopadne?

Sledujte Survivor Česko & Slovensko v úterý večer na Nově a už nyní na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz