Zajímavosti

Přichází ledový úplněk ve Lvu: Hrozí konflikty, astroložka varuje kardiaky

Přichází ledový úplněk ve Lvu: Hrozí konflikty, astroložka varuje kardiaky
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Únorový úplněk ve Lvu ovlivní vaše postavení ve společnosti. Půjdete si za svým a nabydete sebevědomí. Zároveň kvůli tomu hrozí konflikty, které byste mohli snadno vyřešit. Ale dejte pozor, ze zdravotního hlediska tento úplněk není příznivý pro srdce.

Ve středu 16. 2. v 17:56 nastane úplněk ve znamení Lva. Přezdívá se mu "ledový" nebo "sněžný", protože je nejchladnější ze všech úplňků v roce. Měsíc bude o úplňku procházet znamením Lva, Slunce naopak znamením Vodnáře.

"Využijte úplňkového dne k prosazování svých záměrů a cílů. Budete sebevědomější a nebude vám dělat problém hovořit na veřejnosti. Den napomáhá k úspěchu, povýšení, pokroku, společenskému postupu a vítězství," popisuje astroložka a numeroložka Hana Černá.

Související obsah

​Podle ní je také úplněk ideálním časem k učení. "Musíte si dát ale pozor na komunikaci, může být trochu složitější, protože se nebudete chtít podřídit a přistoupit na názory druhých. Hrozí tak konflikty," varuje astroložka.

Nechte si sestavit horoskop na míru

Po stránce numerologické je však den pod číslem šest. "To dává do popředí lásku, rodinu, partnerství, emoce a harmonii, proto je to také den vhodný na usmíření. Takže konfrontace nebudou trvat dlouho.  Může se vám podařit obnovení rodinné harmonie. Ve volném čase se můžete setkat s přáteli či navazovat nové kontakty," podotýká Černá.

Související obsah

​Tento poměrně silný úplněk také přeje sňatku s obřadem, který bude neobvyklý s výjimečnými nápady. "Den je vhodný i pro početí dítěte. Budou se řešit vztahy, a to jak partnerské, rodinné, tak pracovní. A vše můžete příznivě vyřešit," napovídá astroložka.

Podle ní byste ale měli dávat pozor na srdce, krevní oběh, bránici i záda. "V tento den je ohrožené srdce. Při úplňku ve znamení Lva se tedy nepřetěžujte a zmírněte tempo. Nepřehánějte to ani s pracovním úsilím a dejte pozor na emoce," uzavírá Černá. Podle ní je také čas vhodný na péči o vlasy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz