Auto

VIDEO: Děsivá nehoda na Slovensku, auto udělalo několik kotrmelců

Bezpečnostní kamera zachytila hrůzostrašně vypadající dopravní nehodu na Slovensku poté, co opilý řidič nezvládl řízení a se svým autem se několikrát převrátil na střechu. Podle policistů muž nadýchal přes 1,5 promile.

Policisté ze slovenské Nitry aktuálně vyšetřují dopravní nehodu, při které 44letý řidič pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a několikrát se s autem převrátil na střechu. Celou nehodu přitom zachytila bezpečnostní kamera.

"Čtyřiačtyřicetiletý řidič z Ukrajiny řídil vůz VW Passat, přičemž pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, vyjel mimo silnici, kde narazil do zaparkovaného vozu Kia Ceed a následně do vozu Kia Sportage," uvedla Policie SR na sociálních sítích.

Související obsah

​Policisté řidiče, který vyvázl jen s lehkým zraněním, podrobili dechové zkoušce, která měla pozitivní výsledek. Nafoukal 0,75 mg/l alkoholu, což představuje 1,56 promile.

Podle předběžného zjištění vznikla při dopravní nehodě škoda ve výši 24 tisíc euro, což je zhruba 576 tisíc korun. Muž v současné době sedí v policejní cele a hrozí mu až několik let vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz