Krimi

Muž měl v Českých Budějovicích umlátit ženu (†46). Hrozí mu až 18 let vězení

Muž měl v Českých Budějovicích umlátit ženu (†46). Hrozí mu až 18 let vězení
Vražda ženy v ruině starého drážního domku Zdroj: Policie ČR

Jihočeští kriminalisté vyšetřují vraždu v Českých Budějovicích. Podle dosavadního šetření policistů tam měl 33letý muž v ruině drážního domku umlátit 46letou ženu. Dotyčnému hrozí až 18 let ve vězení.

Závažným zločinem se kriminalisté zabývají od středečního rána. "Podle dosavadního šetření měl muž v noci z úterý na středu v Českých Budějovicích v ruině starého drážního domku, který fungoval jako squat, napadnout a usmrtit 46letou ženu. Napadl ji pěstmi, na zemi do ní kopal, šlapal po ní. Následně ji z domku vytáhl ven a pokračoval v útoku," popsal situaci policejní mluvčí Jiří Matzner. V souvislosti s případem se policistům podařilo zadržet bezprostředně po útoku 33letého podezřelého.

Žena na místě zemřela. "Podle výsledků soudní pitvy utrpěla zlomeniny žeber, krvácení do mozkových plen, mnohačetné zhmožděniny i krevní výrony," doplnil Matzner.

Související obsah

Policisté zadrženého ve čtvrtek obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy a podali návrh na jeho vzetí do vazby. V případě prokázání viny hrozí obviněnému až 18 let ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz