Zajímavosti

Vztah Harryho a Meghan je jiný. Role se otočily, tvrdí expertka na řeč těla

Vztah Harryho a Meghan je jiný. Role se otočily, tvrdí expertka na řeč těla
Princ Harry a vévodkyně Meghan Zdroj: Profimedia

Vztah vévodkyně Meghan a prince Harryho se změnil. Podle expertky na řeč těla původně musel dodávat sílu princ své manželce. Nyní se ale role otočily.

"Myslím, že když Meghan přišla do Spojeného království, Harry se viděl v pozici ochranářského manžela, který věděl, že zájem tisku a veřejnosti bude peklo a zoufale se ji snažil chránit, i když se prezentovala jako velmi sebevědomá žena," řekla expertka na řeč těla Judi Jamesová deníku Daily Mirror.

Při pohledu na jejich rozhovor s Oprah Winfreyovou z loňského března si ale myslí, že se vše změnilo. Právě v tomto rozhovoru prohlásila Meghan, že jeden ze členů rodiny se páru zeptal, jakou bude mít jejich dítě barvu. "Vzala si do Spojených států o hodně zranitelnějšího Harryho a zdá se, že je více v roli zachránce a ochránce," myslí si.

Poznala to podle rukou páru při rozhovoru. "On má ruku na židli a její je na ní," poznamenala. "Je to skoro mateřské gesto. Používá ho k uklidnění a dovoluje mu tím čerpat její sebevědomí," vysvětlila.

Související obsah

Podle Jamesové jde poznat, že je Meghan s Oprah kamarádkou a je zvyklá být před kamerou. "Pod jejím podpaží jde vidět obrácené V, což ukazuje její sebevědomí," myslí si. "Když máme pocit, že jsme bombardováni těžkými otázkami nebo se necítíme v bezpečí, tak hlavně ženy se zmenšíme a přitáhneme ruce k tělu," vysvětlila. To ale u Meghan při rozhovoru s Oprah neplatilo.

Harry je podle expertky o hodně méně sebevědomý. Ruku si například dával před rozkrok. "Dělá mužskou pózu, kdy si dává ruku před rozkrok, říká se tomu póza fíkového listu, ta je velmi defenzivní," uvedla Jamesová.

Harry a Meghan na červeném koberci. Vystoupili u příležitosti Dne veteránů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz