Domácí

Sázkaři, pozor. Největší loterie výrazně mění pravidla

Sázkaři, pozor. Největší loterie výrazně mění pravidla
Eurojackpot Zdroj: Profimedia

Jedna z nejpopulárnějších mezinárodních loterií Eurojackpot mění pravidla své hry. Od 29. března navýší svůj už tak astronomický jackpot o třetinu. To ale není jediná změna, kterou si loterie pro sázkaře přichystala.

Mezinárodní loterie Eurojackpot prochází velkými změnami. Počínaje 29. březnem začne hrát podle nových pravidel. "Úplně poprvé se v českých loterních dějinách objevuje šance vyhrávat téměř 3 miliardy korun," uvedla mluvčí Veronika Diamantová ze společnosti Sazka, která je zodpovědná za provoz Eurojackpotu v České republice.

Důvodem pro navýšení jackpotu je především popularita, které se loterie v sázkařské komunitě těší a kterou chtějí pořadatelé ještě více zatraktivnit. Česko se navíc může chlubit vůbec největší výhrou v Eurojackpotu. Rekordních téměř 2,5 miliardy vyhrál v roce 2015 občan České republiky.

Související obsah

Kromě navýšeného jackpotu ale čekají sázkaře i další změny ve hře. Nově se bude z osudí vybírat dvanáct čísel místo dosavadních deseti. Nová herní matice pro výběr výherních čísel tedy vypadá 5 / 50 + 2 / 12. Eurojackpot se bude losovat dvakrát týdně, kromě pátku i v úterý.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz