Zahraničí

Děsivé odhalení o zmizení Maddie. Všechno mohlo být úplně jinak

Děsivé odhalení o zmizení Maddie. Všechno mohlo být úplně jinak
Madeleine McCannová | Zdroj: Profimedia

Kriminalisté jsou údajně krůček od vyřešení případu Madeleine McCannové, která před 15 lety záhadně zmizela během dovolené s rodiči v Portugalsku. Objevil se však další scénář, co se s tehdy tříletou dívenkou stalo. Všechno mohlo být jinak, než si policie dosud myslela.

Německý prokurátor Hans Christian Wolters před rokem tvrdil, že vyšetřovatelé mají důkazy o tom, že je Madeleine McCannová po smrti. O život ji podle něj měl připravit usvědčený pedofil Christian Brückner, který je dosud hlavním podezřelým. Ukazuje se ale, že to nemusel být on, kdo dívce vzal život.

Jak upozornil portál New York Post, ve hře je i scénář, že McCannovou po únosu prodali gangu obchodníků s lidmi a zemřela až poté. Wolters o tom mluvil v portugalské televizi CMTV. "Nejsem oprávněn říkat takovéto podrobnosti," prohlásil. Podle listu Daily Mail vzápětí dodal, že je to "klidně možné".

Související obsah

Není to poprvé, co policie nevylučuje zapojení pedofilní mafie do případu Maddie. Bývalý vyšetřovatel Scotland Yardu Colin Sutton se před pěti lety domníval, že McCannovou "unesli na objednávku". Nikdy to však nedokázal.

Rodiče ztracené dívky Kate a Gerry stále doufají, že se jejich dcera najde živá a zdravá, přestože kriminalisté tomu příliš mnoho šancí nedávají. Mozaiku událostí osudné noci 3. května 2007 skládají společně detektivové z Německa, Portugalska a Velké Británie. Do konce léta by prý měli být hotoví a konečně usvědčit pachatele.

Podívejte se na reportáž TV Nova o hlavním podezřelém:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz