Zajímavosti

Letos poprvé a naposledy. Výjimečný pátek 13. popsala numeroložka

Letos poprvé a naposledy. Výjimečný pátek 13. popsala numeroložka
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Magický den pátek 13. vyvolává u mnoha lidí obavy. Někdo dokonce trpí chorobným strachem, protože číslo 13 ve spojení s pátým dnem týdne je opředené mýty a pověrami. Co přinese letošní jediný pátek 13., prozradila pro TN.cz numeroložka Hana Černá.

Letos ho v kalendáři najdete jen jednou. Pátek třináctého, kterého se mnozí děsí a jiní se ho nemohou dočkat, je tu. Další nás čeká až v lednu příštího roku. Astroložka a numeroložka Hana Černá pro TN.cz připravila rozbor výjimečného dne.

Tento čas prý přeje vyznání lásky. "Den je pod vibrací čísla šest, jež symbolizuje harmonii, řád, vyváženost, lásku a rodinu. Šestka z numerologického hlediska znamená i erotické spojení ženského a mužského principu, oplodnění, stvoření nového života a manželství. Vytváří harmonické a útulné prostředí," překvapuje numeroložka.

Související obsah

​V tento den navíc Slunce prochází znamením Býka, kterému také velmi záleží na rodině. "Pátku 13. května 2022 se nemusíte obávat, naopak vám bude přát štěstí. V popředí bude láska, emoce, city, ale převážně na pozitivní úrovni. Den bude přát rodinným výletům, večírkům s přáteli, grilování, kultuře, divadlu," láká Černá.

Budou se podle ní ale řešit záležitosti týkající se spravedlnosti a zákona. "Jen dejte pozor na tvrdohlavost, je třeba prokázat smířlivost. Den bude přát proměnám domova v jakékoliv formě. Je potřeba se přizpůsobit. V profesi se sice může objevit problém, ale díky zodpovědnosti, píli a diplomatickému jednání můžeme vše vyřešit," míní Černá.

Související obsah

​Co se týče zdraví, je podle ní ohrožená oblast krku. "Mohou vás potkat potíže s hlasivkami, průduškami či nachlazením. Vyhněte se raději mraženým potravinám a zmrzlinám," radí numeroložka s tím, že u žen se mohou objevit i gynekologické problémy. "Nepřepínejte se a relaxujte," doplňuje.

Důležité je podle ní pozitivní myšlení. "Potlačte případné obavy z pátku 13. Kvůli strachu byste mohli být více nervózní, roztržití. Ve stresu byste mohli zbytečně přehlédnout důležité věci a přivolat si problémy, či dokonce nehodu," uzavírá s varováním Černá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz