Co nás čeká

Horoskop na středu 18. května: Neváhejte založit rodinu

Horoskop na středu 18. května: Neváhejte založit rodinu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes hvězdy radí především rozvahu v práci. Je potřeba si uvědomit, co je důležité jak v pracovním, tak v osobním životě. Jistá rozhodnutí je třeba udělat i ohledně financí.

Beran

Již po ránu při tvorbě harmonogramu na celý den zjistíte, že všechno se opravdu během těch dvaceti čtyř hodin stihnout nedá. Se systematičností sobě vlastní proto oddělíte zrno od plev a zaměříte se jen na to nejpodstatnější. Taktika se osvědčí.

Býk

Ještě nedávno jste byli mistry v multifunkčním nasazení. Nebyl problém zvládat souběžně více záležitostí. Dnes na tento způsob práce zapomeňte, nebude fungovat. Čím dříve to zjistíte, tím méně chyb naděláte. Nezbývá než se zaměřit jen na jednu věc.

Blíženci

Ráno vstanete správnou nohou, ještě při snídani se podaří vyřešit hned dva zapeklité problémy a cestou do práce už budete mít jasno, dneska se vším zahýbete. Opravdu, okolí nebude chápat, kde berete energii a vaše pracovní tempo vám bude závidět.

Rak

Vlivem Marsu v Rybách nemáte svůj den, milí Raci. Buďte raději opatrnější a neplánujte si příliš náročný program! Také buďte obezřetní, pokud žijete v manželství. Můžete být více výbušní a zbytečně byste si zadělali na pozdější nepříjemnosti.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Sebevědomí byste dneska mohli rozdávat po nůších, všechno budete vědět, všemu rozumět a všechno znát. Kdyby zůstalo jen u toho, přibude i přímo nutkavá potřeba o tom přesvědčovat celé okolí, což v něm vzbudí nelibost a dá to dost zřetelně najevo.

Panna

Jako by měl nastat konec světa. Vrháte se do činností se zuřivostí, která až nahání strach. Jemnější nátury raději prchají z dosahu a tvrdší partneři zvažují, zda je vhodná doba ke zkřížení názorových kordů. Nebývalá prudkost vašeho tempa je odradí.

Váhy

Nečekejte, že byste mohli odpočívat v poklidu nerušeného nicnedělání. Pracovní úkoly se navalí, jen co otevřete po ránu oční víčka. Ve stejném duchu se budete prodírat vtíravými povinnostmi až do pozdního večera, který nebude rovněž bezstarostný.

Štír

Ještě ráno nic pozorovat nebudete, postupně během dne ale zjistíte, jak se naplňujete přívalem energie, s níž hravě překonáváte nutné i malicherné záležitosti. Naštěstí jí budete mít tolik, že zbude i na doma, a tak si i partner večer přijde na své.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Pokud máte vyhlídnutý milostný objekt, tak se nepokoušejte hranice vznikajícího vztahu dál posouvat. I zadaným se doporučuje zaměřit svou činnost na úklid a likvidaci restů, zde budete mít mnohem lepší výsledky než na poli lásky. A i to je potřeba.

Kozoroh

Vždy je dobré mít našetřenou nějakou tu rezervu pro strýčka příhodu, ale na druhou stranu, proč mají aktiva jen tak někde zbytečně ležet a zahálet? Rozhodnete se investovat pro zúročení svých zásob. Dejte pozor, abyste dosáhli maximálních výnosů.

Vodnář

Malicherné hádky, rozepře a šarvátky komplikují pracovní tempo. Na druhé straně ovzduší se pročistí a může se jet s čistou hlavou dál. Připravte se na mnoho hádek jak na pracovišti, tak ve svém okolí. Doufejte, že i zde dojde k ujasnění stanovisek.

Ryby

Pokud se vztah táhne příliš dlouho v jedné rovině, odumírá. Partnerský život potřebuje postupovat vpřed a vyvíjet se. Pokud máte dojem, že tohle je situace, ve které se nacházíte, pak vězte, dneska je vhodná doba pro založení rodiny a už neváhejte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz