Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 19. května: V lásce buďte obezřetní

Horoskop na čtvrtek 19. května: V lásce buďte obezřetní
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše v Beranu na dnešek přislibuje úspěchy ve finanční sféře. Opatrnosti byste ale měli dbát v milostných vztazích a nejen tam. S partnerem se snažte hledat kompromis. Vyplatí se to.

Beran

Lepší je dát si na pusu zámek než vypustit něco, co by mrzelo. Rozhodně važte kritická slova cílená k partnerovi. Neříkejte nic, o čem byste nebyli přesvědčení, anebo raději mlčte, protože nebudete mít pravdu. Způsobíte bolest a ta se k vám vrátí.

Býk

Každý vztah prochází obdobím vývoje. Od bezdůvodné a bláznivé zamilovanosti po vědomou a uváženou lásku. Váš vztah si vybudoval solidní a pevné základy na kvalitním přátelství, které v současnosti plně oceníte jak v soukromém, tak profesním životě.

Blíženci

Rozebírání stávajícího vztahu a konzultace dané problematiky s partnerem není nejlepším nápadem. Odložte tuto debatu na jindy. Dokonce i návrhy manželství nepadnou na úrodnou půdu. Pusťte se do právních zařizování, tím také spějete k vytčenému cíli.

Rak

S podivem zjistíte, jak mnoho je pravdy na rčení o jablku, které nepadá daleko od stromu. Při konfrontaci svých postojů a názorů s rodičovskými, s překvapením zkonstatujete, jak jste si s rodiči podobní. Pomůže to upevnit vztahy v rodině a pochopení.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Opačné pohlaví po vás půjde jak vosy po bonbónu. Zpočátku vám to bude lichotit a budete si vzniklé situace vychutnávat, ale s postupem času to přestane bavit, ba naopak začne to obtěžovat, a tak se stáhnete do ústraní. Aspoň si něco zajímavého přečtete.

Panna

Pokud se seberealizujete v oblastech humanitárních aktivit, učiníte dnešní den úspěšným. Ti ostatní budou mít tendenci k milodarům a prospěšným akcím. Nezapomeňte, prosím, na zvířata v útulcích. Ve vztazích díky narůstající empatii máte zelenou.

Váhy

Neustále se jen omezujete. Přemýšlíte kde ušetřit, co si pořídit, co ještě nějaký čas počká. Dnes je s tím ale konec. Dopřejete si dlouho odpíranou životní radost a bude vám úplně jedno, kolik vás to bude stát. Teď jste na prvním místě vy.

Štír

Protějšek je pro vás tou nejkouzelnější bytostí světa a vy máte sklony vykřičet lásku do světa a všem ji ukázat. Nejprve se ujistěte, že to samé chce i protějšek. Nezadaní, než začnete vykřikovat slova lásky, ujistěte se, že váš miláček city opětuje.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Hvězdy přejí něžnému řešení konfliktních situací, proto není divu, že si dnes s partnerem vše vyříkáte. Najdete společný kompromis, pochopíte jeden druhého a určíte si nějaká pravidla. Nezadaní, svým nicneděláním se připravujete jen o čas. Změňte to.

Kozoroh

Všichni kolem vás jsou unavení a vyčerpaní. Nedivte se proto svému pocitu, že komunikace na poli pracovním i milostném poněkud vázne. Není to způsobené tím, že by s vámi ostatní nechtěli mluvit. Najděte si vlastní zábavu a druhé se snažte chápat.

Vodnář

Dlouho spoříte, a když se chýlíte ke konci, jde to hůř a hůř. Dnes vám však pomůže Venuše v Beranu, která posílí vaši finanční zdatnost. Přijdete na způsob, jak si přilepšit. Nemusíte se bát ani drobného hazardu, máte šanci vyhrát, pokud si včas řeknete dost.

Ryby

Nejste typem lidí, kteří myslí na horší časy, a žijete heslem teď a tady či nějak bylo, nějak bude. V tom vás drží zkrátka partner, který má na starosti finance. Dnes povolí uzdu a bude mít pochopení pro vaše drobné utrácení. Užijte si ho společně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz