Co nás čeká

Horoskop na středu 25. května: Dnes můžete potkat životní lásku

Horoskop na středu 25. května: Dnes můžete potkat životní lásku
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes se budete potýkat se starostmi v oblastní partnerství i práva. Vyříkejte si s partnerem vše důležité, je třeba pročistit vzduch. Nebojte se problémů, postavte se jim čelem!

Beran

Všichni nezadaní by dnes měli zbystřit své smysly, protože se jim naskytne skvělá šance na seznámení. Romantický májový čas umocní vaši touhu po opravdové lásce. Můžete potkat člověka, který by v budoucnu klidně mohl stát po vašem boku.

Býk    

Mars se přesouvá do Berana a dnešní den se ponese v duchu sbírání nových informací. Je pravděpodobné, že vás zaměstnavatel vyšle na školení, kde načerpáte zajímavé poznatky. Ačkoliv se vám zpočátku nebude příliš chtít, nebraňte se. Bude to pro vás velice přínosné.

Blíženci      

Váš osobní život nelze nazvat jinak než idylkou. Bude se vám dařit nejenom ve vztazích s blízkými, ale také v realizaci tajných snů. Využijte přízně hvězd a klidně se po hlavě vrhněte do zdánlivě šíleného plánu. Vyplatí se vám to.

Rak    

V partnerství nastane zasloužený klid zbraní. Konečně se vám podaří přijmout vašeho miláčka takového, jaký je, a přestanete na něm stále hledat nějaké chyby. Prospěje to nejen vašemu vztahu, ale i vám. Uvědomíte si, jaký poklad vedle sebe máte.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev    

Dnešek bude příznivý obzvláště pro posílení rodinné komunikace, která v poslední době uvázla na mrtvém bodě. Společně si vyříkáte vše, co se vám nelíbí a s čím máte nějaký problém. To ocení i vaši potomci, kteří též přispějí svou troškou do mlýna.

Panna 

Trpělivost v lásce vám přinese sladkou odměnu v podobě romantického večera s milovanou osobou. S protějškem si náležitě užijete nejen romantiku, ale i erotické zážitky. Berte to jako další vydařený krok na cestě společným životem.

Váhy  

Odmítnete-li dnes rozptýlení, které se vám nabízí, dobře uděláte, protože by vás pouze zdržovalo od práce. Máte určité termíny, které je nutné dodržet, a sami nejlépe víte, jak dlouho vám práce bude trvat. Příjemné rozptýlení si dopřejete až večer.

Štír     

Ať se snažíte sebevíc, nějak se nemůžete uvolnit, abyste dokázali důvěřovat svému protějšku. To vám ovšem může přivodit zbytečné komunikační problémy. Zamyslete se nad tím, odkud pramení vaše nedůvěra. Pravděpodobně najdete rychle příčinu.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Mars, který se dnes posune do znamení Berana, vám nadělí nějaké nežádoucí starosti z oblasti práva. Celý den se vám bude hlavou honit kupa starostí a budete přemýšlet nad řešením problému. Nemějte strach, nic se nejí tak horké, jak se to uvaří, nakonec vše dobře dopadne.

Kozoroh

Vaše myšlenky směřují pouze k flirtování s opačným pohlavím, což se v průběhu dne ukáže jako poněkud problematické chování. Sice se ve vašem okolí pohybuje spousta přitažlivých jedinců, ale nemusíte hned podlehnout. Stačí se jen trošku ovládnout.

Vodnář

Váš dojem, že příbuzní či přátelé jsou tak trochu mimo realitu, je sice oprávněný, ale mějte na paměti, že s taktikou a diplomacií dojdete nejdál. Nemusíte jim hned do posledního puntíku připomínat, jak by se měli chovat. Ani vy nejste dokonalí.

Ryby  

Lidé ve vztazích by se měli zamyslet nad tím, zda jejich partner své sliby také realizuje. Poslední dobou pořád jen slibuje, ale skutek zatím utekl? Pokud si s vámi jen zahrává, určitě by to chtělo vážnou rozmluvu. Všechno mu řekněte rázně.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz