Zajímavosti

Temná minulost Veroniky z Výměny: Údajné trýznění psů a řezání do těla

Ve středeční Výměně manželek vyplavaly na povrch věci, které Veronika nejspíš chtěla udržet už navždy v hlubinách. Sama přiznala, že se potýkala s násilnickým chováním už zesnulého manžela, po němž má na těle stále stopy. Náhradní muž Mirek ale odhalil další temnou část její minulosti. Měla přeprodávat psy, ze kterých se u ní údajně stávaly zvířecí trosky.

Mirek zbožňuje pivo a Veroniku to hned zkraje Výměny manželek vyplašilo. Její zesnulý manžel byl totiž alkoholik a po pár skleničkách měl sklony ji fyzicky napadat. Následky si ponese do konce života.

"Měla jsem manžela, jsem vdova. Já mám ještě doteď jizvy na rukou od nože, když se manžel napil a přišel domů opilý. Bojím se toho hrozně moc," svěřila se Veronika.

Související obsah

Vzápětí ale náhradní muž z její skříně vytáhl snad ještě většího kostlivce. Mirek na internetu našel zprávy o Veronice, podle kterých se živila jako chovatelka a prodávala psy. Zvířata však měla trýznit a podle některých svědectví je nechávala i nekontrolovatelně množit. O případu jsme na TN.cz informovali v květnu 2013. Policie se jím zabývala, vyšetřování ale odložila.

"Předpokládal jsem, že když si pustím někoho k sobě do soukromí, bude se chovat alespoň jako já a bude ke mně upřímný. Začal jsem ale mít takové podezření, že jsi moc pečlivá, až moc se snažíš. To tvoje chování mi přišlo nedůvěryhodné," nastoupil Mirek na Veroniku. Ta zůstala s ústy dokořán. "Můžu ti to přečíst, jenom ten začátek? Chovatelka, nebo tyranka? Trápí psy, stěžují si pejskaři. Policisté případ neřeší," konfrontoval ji vyměněný manžel.

Související obsah

"Těchhle článků je tady strašná spousta. Dokonce najdeš článek, kde je úplně vychrtlé štěně. A je to spojené s mým jménem," bránila se Veronika, která dokonce přiznala, že vystupovala pod falešným jménem. "Měla jsem chovatelskou stanici a dělala jsem i nepapíráky. Takže jsem potřebovala dvě jména," dodala.

V osmi očích už Mirek nad údajnými nepravdami od Veroniky je mávl rukou. "Zjistil jsem, že to je ohromná lhářka. Ať to byli ti psi, syn, barák, cokoliv," uzavřel.

Všechny bonusy k Výměně manželek najdete na Nova Plus, další díl můžete už teď sledovat na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz