Zajímavosti

VIDEO: Dcera Bagárové slaví druhé narozeniny. Monika natočila krásný klip

Dceři Moniky Bagárové jsou dva roky. Zpěvačka a porotkyně SuperStar nadělila Rumince k narozeninám písničku Vysněná, ke které natočila i dojemný videoklip. Fanoušci jsou z jejího počinu nadšení.

Bagárová připravila Rumince ke druhým narozeninám písničku i s videoklipem. A ten už se pomalu ale jistě stává hitem internetu.

"Ruminko moje, nepřeji si v životě nic víc, než to, abys byla zdravá a šťastná. Jsi moje Vysněná. Tohle je pro tebe. Krásné narozeniny," napsala porotkyně SuperStar na instagramu.

V pátek neslaví důležité výročí jen zpěvaččina dcera, ale i její tatínek Josef Bagár. Dědeček Ruminky má 45. narozeniny.

Související obsah

"Dnes slaví narozeniny ještě jeden důležitý člověk v mém životě. A tím je můj tatínek. Jsi nejlepší táta a děda, kterého jsem si mohla přát. Tati, všechno nejkrásnější, ať tě láska, zdraví a boží požehnání doprovází celý život," doplnila Monika.

Dceru má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Koncem loňského roku to vypadalo, že jejich vztah je definitivně u konce, i kvůli Rumince se ale vzápětí dali znovu dohromady.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz