Zajímavosti

Už je nic nerozdělí. Bagárová ukázala důkaz lásky k Muradovovi

Už je nic nerozdělí. Bagárová ukázala důkaz lásky k Muradovovi
Zpěvačka Monika Bagárová | Zdroj: Profimedia

Je to opět jeden z nejzamilovanějších párů českého showbyznysu. Monika Bagárová a Machmud Muradov si i s dcerou Ruminkou užívají slunečnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech. Ještě před měsícem to přitom vypadalo, že lásce mezi nimi definitivně odzvonilo.

Pouto mezi nimi už je zase pevnější než ocelové lano. Bagárová a Muradov dokázali zachránit svůj vztah za pět minut dvanáct a teď spolu tokají na dovolené v Dubaji. Doma nenechali ani roční dceru Ruminku.

"Dubaj spolu. Rodina," připsala oblíbená zpěvačka k fotce, na které všichni tři jenom září.

A fanoušci mají obrovskou radost, že jí to s MMA bijcem klape. "Konečně. Snad to slepené vydrží a budete jeden pro druhého už napořád," napsala Kateřina. "To je nejvíc pro dítě. Máma a táta, nic lepšího mít dítě nemůže, nikdo děťátko nemůže milovat na světě víc než rodiče," připojila Jana.

Související obsah

Partneři se rozešli loni na podzim a přiznali to během vánočních svátků. Vrátili se k sobě začátkem února. Sama Bagárová přiznala, že jejich největší motivací byla Rumia.

"Jsme s Machem opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Oba se budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," řekla před třemi týdny.

Bagárová zveřejnila zamilované video s Muradovem a dcerou Ruminkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz