Krimi

Napadl manželku a syna, který ho zranil. Z nemocnice poputuje rovnou do vazby

Muž, který v neděli odpoledne v obci Vršce na Jičínsku měl pobodat svou manželku a zaútočit na syna, půjde do vazby. Zatím je ale stále v nemocnici. Do věznice ho policisté převezou, až to umožní jeho zdravotní stav.

Policisté v úterý muže obvinili z nebezpečného vyhrožování, a hlavně z pokusu o dvojnásobnou vraždu. Za tento zločin mu hrozí až výjimečný trest. Po prvotní výpovědi obviněného a poté, co policisté shromáždili dostatek důkazů, podali státnímu zástupci návrh na jeho vzetí do vazby.

V neděli odpoledne manžel nožem údajně útočil na svoji osmačtyřicetiletou manželku a vážně ji zranil. Jejich syn se přitom matku snažil bránit. Sám utrpěl zranění, ale podařilo se mu poranit i obviněného.

Související obsah

​Když ho policisté po přibližně jedné hodině na útěku dopadli, převezli ho rovnou do nemocnice, kde se nacházel i ve čtvrtek dopoledne. Soudce okresního soudu musel netradičně rozhodovat o vzetí útočníka do vazby přímo v nemocničním pokoji.

Podle informací TV Nova by měl být zdravotní stav obviněného už natolik dobrý, že do vazební věznice ho eskorta převeze ještě během čtvrtka. Zranění, která utrpěl dvaadvacetiletý syn útočníka, prý byla lehčího charakteru.

Související obsah

​Hůř na tom je napadená žena. Utrpěla vážná bodnořezná poranění. Z obce Vršce ji do Fakultní nemocnice v Hradci Králové transportoval vrtulník. Nyní by měl být její stav vážný, ale stabilizovaný. 

pv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz