Co nás čeká

Horoskop na pondělí 13. června: V práci vás čeká chaos a shon!

Horoskop na pondělí 13. června: V práci vás čeká chaos a shon!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešní den nebude vlivem retrográdního Saturnu patřit zrovna k nejpohodovějším. Na pracovišti vás totiž čeká pořádný chaos a shon. Ale vlivem zítřejšího úplňku máte jedinečnou příležitost potkat osobu, o které jste vždy snili. Neseďte doma!

Beran

Nenechte se zbytečně vyprovokovat k nepřiměřeným reakcím. Vaše odrůstající ratolesti jen zkouší, kam až lze zajít. Ukažte jim, kde jsou hranice, a buďte neústupní. Nemá vůbec cenu rozčilovat se nad zbytečnostmi. Vzpomeňte si na své mládí a rodiče.

Býk    

Dostali jste pozvání na schůzku? Pokud nemáte žádné závazky, neváhejte jej přijmout. Přestože se vám protějšek nezdá právě ideální, nenechte si ujít příležitost a zkuste to. Uvidíte, že vám vydařené rande zvedne jak sebevědomí, tak i náladu.

Blíženci          

Jste od přírody spontánní lidé a do všeho se vrháte po hlavě a bez dlouhých rozmyslů. To platí i o vašem milostném životě. Právě proto jste možná nenašli toho pravého partnera. Pokud si srovnáte priority, brzy dosáhnete toho, co jste vždy chtěli.

Rak    

Dnes je štěstí i Venuše na vaší straně. Věc, kterou jste před dávným časem ztratili, znovu naleznete. Važte si toho a berte to jako znamení. Snažte se opatrovat znovunalezené štěstí jako oko v hlavě, protože není těžké o něj opět přijít. Nenechte si ujít příležitost!

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Nemůžete přestat myslet na určitou osobu? Snažte se ponořit do svého zaměstnání a najít rozptýlení u dobrých přátel. Nemá cenu se trápit kvůli někomu, kdo je nedosažitelný. Nestojí za to. Snažte se přijít na jiné myšlenky. Časem na vše zapomenete.

Panna 

Konečně to vypadá, že se na vás usmálo štěstí. Vlivem zítřejšího úplňku máte jedinečnou příležitost potkat osobu, o které jste vždy snili. Pokud budete mít oči otevřené, poznáte člověka, se kterým si budete rozumět. Jděte lásce naproti a nebojte se riskovat!

Váhy  

Přestaňte si lámat hlavu s problémy, které stejně nevyřešíte. Zaměřte se raději na radosti všedního dne. Nakonec totiž zjistíte, že tyto potíže vyřeší jen a pouze čas, který nakonec patálie odplaví i bez vašeho přičinění. Proto hoďte smutek za hlavu.

Štír     

V zaměstnání se dočkáte uznání. Nemusíte pociťovat rozpaky, svůj díl slávy si bezesporu zasloužíte. I kolegové spolknou svoji tichou závist. A nakonec vám budou úspěch z celého srdce přát. Pravdou totiž je, že jste se na zasloužené ocenění načekali.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Věnujte dnes pozornost svému vztahu. Mezi vámi a partnerem zavládne totiž hmatatelné napětí. Snažte se situaci vyřešit bez vypjatých emocí. Využijte své analytické schopnosti a najděte jádro problému. Podaří se vám tak vyhnout vzájemnému obviňování.

Kozoroh         

Dnešní den nebude vlivem retrográdního Saturnu patřit zrovna k nejpohodovějším. Na pracovišti vás totiž čeká pořádný chaos a shon. I když budete mít sklon začít panikařit, nakonec si zachováte chladnou hlavu a budete to vy, kdo celou situaci uklidní.

Vodnář

Máte cit a odhad na lidi. Proto dnes postřehnete i nepřímé vyznání lásky. I když budete mít chuť se o překvapivou informaci podělit, nedělejte to. Zachovejte zprávu v tajnosti, stejně jako se váš obdivovatel snažil zachovat v tajnosti své city.

Ryby

Dnes stoprocentně platí, abyste si raději hleděli svého. Pokud tak totiž neučiníte, mohli byste se dostat do pořádných patálií. Zvědavost je sice obrovská, přesto se ovládněte a nechte druhé, aby si své záležitosti vyřešili sami. Vyplatí se vám to.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz