Zajímavosti

Předskokanka světových hvězd: Česko-slovenská zpěvačka bere scénu útokem

Vycházející hvězda Karin Ann o sobě dává ve světě dost vědět. Teprve nedávno oslavila česko-slovenská zpěvačka dvacetiny a už se stihla objevit na billboardu na Times Square v New Yorku, píše o ní světový tisk a jako předskokanku na své turné si ji vybrala hvězdná skupina Imagine Dragons. Pro Život ve hvězdách se rozpovídala o kariéře i kontroverzích.

Zpěvačka Karin Ann má v poslední době dost nabitý program. Třeba její maturitní den vypadal tak, že dopoledne zvládla ústní maturitu a za pár hodin už stála na pódiu v Rize, kde zahájila evropské turné Imagine Dragons, se kterými v červnu vystoupila i v Praze. "Nevěděla jsem, co čekat. Máme jiný styl hudby, takže jsem nevěděla, jak to lidi vezmou. Dopadlo to lépe, než jsem čekala," řekla Karin.

Karin Ann je na hudební scéně už čtyři roky a za tu dobu si kolem sebe dokázala vybudovat světový tým. Jedním z členů je například americký hudební producent Carmen Rizzo, který spolupracoval třeba s Coldplay, Michaelem Jacksonem nebo Tiëstem.

Související obsah

​"Myslím, že je to vzrušující na hudební kariéře pracovat s někým, kdo ještě není slavný, protože nemáte vůbec žádná očekávání. Jdete do toho beze strachu," říká k tomu Rizzo. Přestože Karin prožívá svůj sen a rozdává všude kolem sebe pozitivní energii, i ji čas od času doženou chmurné dny. "Já si teď trochu začínám uvědomovat, co všechno jsem ztratila, když jsem se dala na takovou dráhu tak brzy," podotýká Karin, svého rozhodnutí ale nelituje.

Karin zpívá hlavně o duševním zdraví, toxických vztazích nebo o rovnoprávnosti. Sama se nebojí ozvat, když se jí něco nelíbí. Pořádný poprask způsobila třeba v Polsku, kde v přímém přenosu státní televize vyndala duhovou vlajku, která je symbolem LGBT komunity. V silně věřící zemi toto gesto nevzali vůbec dobře. "Stala se z toho velká věc, to jsem nečekala. Mělo to ale super ohlasy, aspoň v tamní komunitě," uzavřela zpěvačka.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz